Скільки точок на маршруті можна створити?
Ви можете створити стільки точок на маршруті, скільки вам потрібно, включаючи пункт призначення. Всі точки розташовуються в порядку додавання. Щоб змінити порядок точок на шляху, натисніть стрілку, щоб розгорнути перелік, де відображається інформація про очікуваний час прибуття. Тут відображатимуться й різні точки маршруту.
Чому на головному екрані відображається приблизний час прибуття (ETA) для пункту призначення, який я не обирав?
Система навігації вивчає ваші регулярні поїздки, а потім передбачає, що ця точка може бути вашим потенційним пунктом призначення, і відображає приблизний час прибуття на основі поточних умов дорожнього руху. При увімкненні функції регулярних поїздкок система може відображати приблизний час прибуття, навіть якщо ви не встановили пункт призначення, інформуючи про будь-які потенційні проблеми на бажаному маршруті. Якщо ви іноді їдете альтернативним маршрутом до того ж пункту призначення, система також його вивчатиме. Коли для одного і того ж пункту призначення вивчено більше одного маршруту, система відображає найшвидший маршрут та очікуваний час прибуття на основі поточних умов. На початку подорожі, вона відображатиметься на карті у вигляді лінії, але не матиме покрокових інструкцій - передбачається, що ви знаєте маршрут. Якщо ж трафік погіршується, і ви відхиляєтесь від поточного маршруту та будь-яких інших маршрутів, якими ви раніше їхали до цього пункту призначення, система запропонує перейти на покрокові інструкції. Це може бути особливо корисно, якщо ви перебуваєте в незнайомому місці. Якщо знайдено більш швидкий маршрут, яким ви ще не їздили, система запропонує саме цей маршрут. Після того, як ви повернете на незнайому дорогу, система (за умови, що ввімкнено функцію інтелектуального голосового управління) активує покрокові інструкції. Повернувшись до звичних доріг, система автоматично вимикає звукові вказівки.
Скільки подорожей мені потрібно здійснити до одного і того ж пункту призначення, перш ніж функція щоденних поїздок вивчить маршрут?
Як правило, потрібно дві поїздки до одного пункту призначення з однієї і тієї ж початкової точки, перш ніж система запам'ятає «Щоденну поїздку». Поточний час також повинен бути в межах +/- 1 години від часу початку поїздки.
Як встановити пункт призначення?
Існує кілька способів встановити пункт призначення за допомогою системи Pivi Pro1. По-перше, методи доступні безпосередньо на головному екрані системи навігації, де не встановлено пункт призначення:
1. Встановіть домашню адресу як пункт призначення. Просто натисніть піктограму дома у вікні головного екрану системи навігації. Система розраховує маршрут на основі ваших уподобань, які можна змінити в налаштуваннях навігації.
Примітка: якщо місцезнаходження домашньої адреси ще не встановлено, система запустить навігаційну систему та проведе вас через процес встановлення місцезнаходження. З міркувань безпеки краще встановити місце, яке буде достатньо близько до вашого будинку, щоб система могла направити вас туди , а у випадку несанкціонованого використання транспортного засобу реальне місцезнаходження вашого будинку не відображалось.
2. Натискання значка пошуку у вікні навігації за замовчуванням відкриває навігаційну систему зі сторінкою пошуку. Клацніть на піктограму категорії об'єкту, наприклад їжа та напої, або натисніть на рядок пошуку, щоб ввести конкретне місце, адресу або, якщо функція підтримується, поштовий індекс. Адреси можна вводити як один рядок. Під час введення система здійснює пошук можливих збігів, а також пропонує варіанти автоматичного заповнення слів. Натискання на кількість результатів або піктограму прихованої клавіатури відкриває збіги на основі введених символів. Натисніть на результат. Тепер система відображає відповідний список результатів.
Ось приклад того, як це працює на практиці. Натисніть на рядок пошуку та введіть "star", натисніть "результати". Система відображає збіги, що включають "star". Натисніть «Starbucks», щоб побачити всі доступні місця розташування Starbucks навколо вас. Мапа оновить область пошуку під час масштабування або переміщення по мапі. Натисніть «Перейти», щоб негайно розпочати навігацію, або торкніться місця, щоб дізнатися більше інформації.
По-друге, ви можете двічі торкнутися значка навігації внизу сенсорного екрану. Це ярлик до екрана налаштувань „Пункт призначення”. Тут ви можете вибрати один із трьох варіантів: «Введення адреси» (включаючи поштовий індекс), «Пошук» або «Пункти призначення». „Пунктами призначення” можуть бути домашня адреса, Недавні пункти призначення, Улюблені пункти призначення, Спільні пункти призначення або Щоденні поїздки.
1. Коли доступна щоденна поїздка, вона відображатиметься на головному екрані вікна навігації. Якщо доступні кілька щоденних поїздок, виходячи з вашого поточного місцезнаходження та часу доби, на ньому відображатиметься повідомлення "Доступні щоденні поїздки". Натискання на вікно навігації переведе вас безпосередньо до списку доступних поїздок.
2. Або виберіть пункт призначення на екрані мапи та натисніть кнопку меню в нижньому куті мапи. Знову будуть показані три варіанти призначення: «Адреса», «Пошук» та «Пункти призначення».
3. Ви також можете надсилати місця або пункти призначення до свого автомобіля через додаток для смартфонів Route Planner або веб-сайт. Місце, «збережене» в Route Planner, з’явиться у ваших улюблених пунктах призначення, як тільки ваш автомобіль підключиться до Інтернету та синхронізує пункти призначення. Якщо навігація відкрита на екрані, коли від Route Planner надійшов новий пункт призначення, він з’явиться у вигляді спливаючої панелі. Натискання кнопки «використати зараз» підтвердить пункт призначення в системі навігації автомобіля. Місця, встановлені як пункт призначення за допомогою Route Planner, з’являються в нещодавніх пунктах призначення.
Чому не з’явився пункт призначення, який я надіслав до свого автомобіля?
Пункти призначення можна отримати лише тоді, коли транспортний засіб має відповідне з'єднання для передачі даних. У деяких випадках, навіть незважаючи на те, що система може відображатися як підключена, мобільна мережа може бути перевантажена або ж зона покриття може мати поганий прийом, що заважає системі отримати пункт призначення.
Як я можу переглянути альтернативні маршрути?
Після того, як ви вибрали пункт призначення та підтвердили його, натиснувши «ПЕРЕЙТИ», ненадовго з’явиться спливаюче вікно. Натисніть «Маршрути», щоб переглянути маршрут за замовчуванням (угорі списку) та до двох альтернативних маршрутів. Виберіть бажаний маршрут і натисніть «старт», щоб розпочати навігацію.
Як я можу використовувати функцію пошуку пункту призначення?
Просто введіть місце, поштовий індекс або адресу у вікно пошуку. Навіть якщо ви неправильно пишете ім'я / адресу, функція пошуку зазвичай розпізнає передбачуване місце. Натисніть на кількість результатів або кнопку прихованої клавіатурі, щоб відкрити відповідні результати.
Якщо ваш транспортний засіб має з’єднання для передачі даних, пошук отримає доступ до останньої інформації в хмарі, а також до вбудованої бази даних вашого автомобіля.
Який найефективніший спосіб пошуку місця призначення?
Щоб заощадити час, натисніть піктограму прихованої клавіатури або кількість результатів, набравши достатньо символів, щоб система відобразила 5 результатів для автомобілів із 10-дюймовим сенсорним екраном або 8 результатів для автомобілів із більшими розмірами екрана. З’явиться повний список можливих результатів. Натискання на назву у списку призведе до того, що навігаційна система шукатиме результати на основі введеного тексту.
Чому під час введення поштового індексу методом введення адреси немає можливості додати номер будинку?
Параметр введення поштового індексу здійснює пошук центральної точки за цим поштовим індексом. Однак пошук можна здійснювати за назвою вулиці та номером будинку.
Чому іноді, коли я встановлюю пункт призначення, з’являється піктограма попередження про рівень пального?
Це відбувається, щоб попередити, що вам не вистачає пального для здійснення подорожі без дозаправки.
Щоб легко включити зупинку на заправці у свою подорож, натисніть на попередження про рівень пального / енергії. Ця дія покаже станції заправки / зарядки вздовж маршруту поблизу пункту, де вам потрібно буде заправити / зарядити автомобіль - це також забезпечить більш точний розрахунковий час прибуття (ETA).
Що таке панорама точки прибуття?
Коли ви знаходитесь приблизно в п’яти хвилинах від пункту призначення, з’являється спливаюче вікно з панорамою точки прибуття із запрошенням на пошук місця для паркування. При натисканні кнопки "показати місця для паркування" відображається список найближчих до місця призначення паркувальних майданчиків та відстань між пунктом призначення та кожним з них. Коли ви натискаєте на "Перейти", паркувальний майданчик додається як точка маршруту.
Що таке інтелектуальне голосове управління?
Якщо в налаштуваннях навігації під час регулярних поїздок увімкнено функцію інтелектуального голосового управління, навігаційна система попереджатиме вас про затримки руху на вашому маршруті та рекомендуватиме альтернативний маршрут, якщо такий існує. Якщо новий маршрут включає незнайомі дороги, система автоматично вмикає голосові вказівки та покрокові візуальні інструкції. Повернувшись на знайомімі вам дороги, система автоматично відключає голосові інструкції.
Що таке щоденні поїздки?
Система вивчає маршрути, якими ви їдете з одного пункту призначення до іншого, наприклад від роботи додому і навпаки. Також можна вивчити інші часті подорожі, які ви виконували в подібний час доби.
На головному екрані (а також в основній функції навігації) система відображатиме до трьох передбачуваних пунктів призначення на основі машинного навчання. Пункт призначення відображатиметься разом із дорогою на маршруті, що дозволяє розрізняти маршрути, за якими ви їхали раніше,при наявності більше одного маршруту до даного пункту призначення. Також відображається очікуваний час прибуття, що дозволяє з першого погляду побачити, чи буде час вашої подорожі відповідати вашому звичайному очікуваному часу в дорозі.
Як працює функція автоматичного запуску щоденних поїздок?
Без активного встановленого маршруту або навігації для щоденних поїздок система не може повідомляти про можливі затримки на вашому маршруті. Однак, коли функція автоматичного запуску щоденних поїздок вмикається у налаштуваннях навігації, система з великою впевненістю передбачить єдиний потенційний пункт призначення (на основі ваших регулярних запам'ятованих поїздок). Навігація для щоденних поїздок увімкнеться автоматично, якщо припустити, що маршрут, яким ви їдете, точно відповідає передбаченому маршруту.
При активації навігації для щоденних поїздок, якщо на вашому маршруті трапиться дорожньо-транспортна пригода, система зможе попередити вас (залежно від місця аварії та наявних альтернативних варіантів маршруту), дозволяючи вам при потребі скористатися альтернативним маршрутом.
Які переваги налаштування дзеркальної інформаційної панелі в налаштуваннях навігації для інтерактивного дисплея водія?
На головному сенсорному екрані навігаційної системи при натисканні стрілки розгортання вбік інформації про наступний поворот, з’являється інформаційна панель, що відображає різні дані збоку від головної проєкції навігаційної мапи. Проводячи пальцем вліво та вправо на панелі, будуть відображені альтернативні вигляди мапи. Опції включають в себе списки поворотів, компас, трафік, перегляд залишку маршруту та відображення огляду маршруту. Якщо в налаштуваннях навігації ввімкнено опцію «дзеркальна інформаційна панель», інформаційна панель на сенсорному екрані також відображатиметься збоку від мапи, якщо на Інтерактивному дисплеї водія вибрано повноекранний перегляд мапи. Це дозволяє показувати всю основну навігаційну інформацію безпосередньо вперед очима, звільняючи сенсорний екран для відображення іншої інформації відповідно до ваших уподобань.