ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

ДІЗНАТИСЯ ПРО МОДЕЛІ

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ: Менше ліній, більш лаконічні поверхні та високий рівень точності в кожній деталі додають сучасності та вишуканості дизайну Range Rover Evoque. Висувні дверні ручки, опціональні 21-дюймові колісні диски1 та матричні світлодіодні фари2 з анімованими передніми та задніми індикаторами напрямку вносять фінальні акценти в рішучу зовнішність.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ: Сучасні матеріали гарантують індивідуальність та привабливість інтер'єру. Шкіра Windsor, суміш вовни преміум-якості від студії Kvadrat, текстиль з евкаліптового волокна – це далеко не всі опції для оздоблення вашого Range Rover Evoque.

ТЕХНОЛОГІЇ

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА: Range Rover Evoque обладнаний інформаційно-розважальною системою InControl Touch Pro в стандартній комплектації, що дозволяє отримувати велику кількість інформації та розваг. Система дозволяє вам та вашому автомобілю залишатися на зв'язку із зовнішнім світом.

ІННОВАЦІЇ: Внутрішнє дзеркало заднього виду ClearSight та камера ClearSight Ground View – новинки для Land Rover. Вони забезпечують безперешкодний огляд дороги позаду вас, який неможливий при стандартному дзеркалі заднього виду. Ви почуваєтесь більш впевнено під час водіння на бездоріжжі або у складному міському трафіку.

РУХ НА ДОРОЗІ (ON-ROAD): Ідеальний баланс між бездоганними функціональними можливостями та вишуканістю руху на дорогах робить управління Range Rover Evoque справжньою насолодою. Завдяки набору технологій, який включає в себе системи Active Driveline та Adaptive Dynamics, Range Rover Evoque має вражаючу керованість, незалежно від стану дороги чи умов водіння.

БЕЗДОРІЖЖЯ (OFF-ROAD): Оптимізація та покращені позашляхові можливості Range Rover Evoque забезпечують легкість керування в екстремальних умовах водіння завдяки системі адаптації до дорожніх умов Terrain Response 2*, системі розпізнавання глибини броду Wade Sensing та системі допомоги при спуску з гори Hill Descent Control.

ДОПОМОГА ВОДІЮ: Від інформації про трафік в місті до надання додаткових функцій безпеки – існує безліч інноваційних технологій, доступних як в стандартній комплектації, так і в якості окремих опцій або як частина пакету. Кожна функція була розроблена та спроектована для того, щоб посилити ваше задоволення від керування Range Rover Evoque.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ: Інтер'єр Range Rover Evoque доповнено новими сидіннями та асортиментом матеріалів для оздоблення, який включає зернисту шкіру, шкіру Windsor, суміш вовни преміум-якості від студії Kvadrat, штучну замшу Dinamica® та текстиль з евкаліптового волокна. Для сидінь доступні такі функції: електропривід, запам'ятовування налаштувань, підігрів, охолодження або масаж.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ПОЗАШЛЯХОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Керованість навіть в найекстремальніших умовах. Найкращий у своєму класі кут заднього звісу 30.6° в поєднанні з системою адаптації до дорожнього покриття Terrain Response 2*, опціональна камера ClearSight Ground View та спортивна командирська посадка водія підвищує рівень маневреності та безпеки Range Rover Evoque на бездоріжжі.

ПОДОЛАННЯ БРОДУ: Ультразвукові датчики, розташовані на бічних дзеркалах Range Rover Evoque, попереджають водія візуальним та звуковим сигналом, якщо глибина води наближається до 600 мм – максимального значення для автомобілів цього класу. Додаткова функція Wade Sensing також допоможе вам безпечно подолати брод і стане незамінним помічником під час пересування затопленими дорогами.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

БУКСИРУВАННЯ: Range Rover Evoque може буксирувати до 2 000 кг. Додатково можна встановити знімний буксирувальний пристрій або пристрій з електроприводом. Ви можете підвищити універсальність автомобіля, обравши Aксесуари Land Rover Gea.

БРАСЛЕТ ACTIVITY KEY: Насолоджуйтесь активним відпочинком, адже вам тепер не потрібно носити ключ з собою. Опціональний браслет Activity Key – це міцний, водонепроникний пристрій. Залишайте звичайний ключ всередині автомобіля та використовуйте браслет Activity Key щоб відчиняти та зачиняти ваш Range Rover Evoque.

БАГАЖНИЙ ПРОСТІР: Завдяки збільшеному простору для зберігання в Range Rover Evoque ви можете легко розмістити все, що вам потрібно. Дверні ніші відтепер мають комбіновану ємність 9.6 літрів – більш ніж достатньо для того, щоб під рукою були предмети першої необхідності, пляшки з водою та снеки.

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ ADAPTIVE DYNAMICS: Керованість та плавність руху забезпечуються завдяки опціональній системі Adaptive Dynamics, яка контролює положення коліс та рухи кузова. Електронні керовані амортизатори оптимізують налаштування підвіски та забезпечують оптимальний баланс між комфортом, вишуканістю та плавністю ходу.

ПЕРЕМИКАЧ КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ SPORTSHIFT SELECTOR: Перемикач коробки передач SportShift Selector простий та інтуїтивно зрозумілий у використанні. В умовах бездоріжжя він дозволяє швидко і ефективно змінювати передачі, що сприяє кращому подоланню складних поверхонь таких як сніг, пісок або бруд.

СИСТЕМА РОЗПОДІЛУ ГАЛЬМІВНОГО ЗУСИЛЛЯ (TORQUE VECTORING): Система розподілу гальмівного зусилля покращує керованість та стійкість автомобіля на поворотах. Допомагає уникнути заносу шляхом вибіркового гальмування внутрішніх коліс. Завдяки активному блокуючому задньому диференціалу (Active Rear Locking Differential) ви отримуєте підвищену стійкість при проходженні поворотів, а також підвищену тягу при пробуксовуванні на бездоріжжі.

БЕЗПЕКА

КРІПЛЕННЯ ISOFIX: Розташовані на задньому сидінні Range Rover Evoque. Точки кріплення ISOFIX забезпечують надійну фіксацію дитячого крісла в автомобілі та підвищують рівень безпеки.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ: Комплексна система подушок безпеки Range Rover Evoque для водія, пасажирів та пішоходів гарантує надійних захист всіх, хто знаходиться в автомобілі.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ DYNAMIC STABILITY CONTROL: Зменшує крутний момент двигуна і ініціює гальмування відповідних колес, щоб скорегувати напрямок руху автомобіля шляхом протидії заносу передніх чи задніх коліс.

СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ: Range Rover Evoque використовує новітні технології безпеки, включаючи електронний розподіл гальмівного зусилля, який автоматично змінює гальмівне зусилля на кожну вісь, щоб мінімізувати гальмівний шлях, зберігаючи при цьому стабільність та керованість автомобіля.

ДОПОМІЖНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ EMERGENCY BRAKE ASSIST: Система Emergency Brake Assist розуміє, коли ви натискаєте гальма швидко, але сила натиску недостатня для максимально ефективної зупинки. В цьому випадку система підвищує тиск гальма, щоб ви зупинилися вчасно. Сигнали попередження про небезпеку активуються автоматично під час екстреного гальмування.

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ НА ВИСОКИХ ШВИДКОСТЯХ HIGH-SPEED EMERGENCY BRAKING: Система High-speed Emergency Braking визначає потенційну загрозу фронтального зіткнення з іншим автомобілем та надсилає попередження для водія про необхідність гальмування. При відсутності реакції з боку водія, Range Rover Evoque застосовує гальма, щоб зменшити силу можливого зіткнення.

ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

ТЕКСТИЛЬ ПРЕМІУМ-ЯКОСТІ: Ретельно відібрані матеріали для оздоблення сидінь включають варіанти з текстилю з евкаліптового волокна, текстилю преміум-класу від студії Kvadrat та штучної замші Dinamica® , яка виготовляється з перероблених поліефірних волокон та пластику.

М’ЯКИЙ ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ: MHEV – це м’яка гібридна система, яка акумулює та зберігає енергію, що зазвичай втрачається під час гальмування автомобіля, і розумно перерозподіляє її, щоб допомогти двигуну, коли необхідно докласти максимальну енергію. Включає в себе удосконалену систему Stop/Start, яка вимикає двигун, коли автомобіль гальмує до повної зупинки.

ЕКОЛОГІЧНИЙ ДИЗАЙН: Під час конструювання Range Rover Evoque проводилась повна оцінка життєвого циклу матеріалів. Завдяки цьому 85% використаних матеріалів підлягають переробці/повторному використанню, а ресурсна цінність складає 95%. При створенні Range Rover Evoque перероблені матеріали використовуються скрізь, де це можливо.

1 Доступна лише за умови встановлення системи Adaptive Dynamics. Не доступна для двигунів D150.
2 Доступна лише за умови встановлення системи Автоматичного налаштування променю.
3 Клієнти, які носять варіфокальні або біфокальні лінзи, можуть мати складнощі з адаптацією до цифрового режиму дзеркал. Проте, в будь-який час можна перейти на звичайний режим дзеркала.
4 Доступна як частина камери кругового огляду. Доступна лише разом з бічними дзеркалам з електроприводом, підігрівом, функцією автозатемнення та датчиками наближення.
5 Доступне лише для двигунів D240 та P300.
6 Не доступна для двигуна D150.
7 Лише для автоматичної трансмісії. Доступна лише за умови встановлення камери кругового огляду, бічних дзеркал з електроприводом, підігрівом, функцією автозатемнення та датчиками наближення, а також пакетів опцій Drive Park або Driver Assist Pack.
8 Лише для автоматичної трансмісії.
9 Доступна як частина камери кругового огляду. Доступна лише разом з бічними дзеркалам з електроприводом, підігрівом, функцією автозатемнення та датчиками наближення.
10 Лише для автоматичної трансмісії. Доступна лише за умови встановлення камери кругового огляду, бічних дзеркал з електроприводом, підігрівом, функцією автозатемнення та датчиками наближення, а також пакетів опцій Drive Park або Driver Assist Pack.
11 Не доступна для двигуна D150.
12 Лише для автоматичної трансмісії.
13 Лише для автоматичної трансмісії. Доступно в межах пакетів опцій Drive Pack та Driver Assist Pack.
14 Лише для автоматичної трансмісії. Залежить від ринку.

* Лише для автоматичної трансмісії. Meridian є зареєстрованою торговою маркою компанії Meridian Audio Ltd.

Деякі функції InControl та їх наявність залежать від країни продажу – зверніться до дилера Land Rover в Одесі, щодо наявності та повних умов продажу у вашій країні. Надана на цій сторінці інформація про технології InControl та її зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень, а також інших системних/візуальних налаштувань, пов’язаних з вибором різних опцій. Деякі функції потребують використання SIM-картки з відповідним тарифом, Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Покриття мобільної мережі не може бути гарантована у всіх локаціях. Додатки InControl та Remote потрібно завантажити з Apple/Play Store. Всі вбудовані технології повинні використовуватися водіями з дотриманням правил безпеки. Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 4 005 696 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 789 585 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 096 395 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 361 143 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 703 027 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 364 171 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 809 024 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності