ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

ДІЗНАТИСЯ ПРО МОДЕЛІ

НОВИЙ RANGE ROVER

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ

Дизайн є легким, знаковим і навіть сучаснішим з новою передньою решіткою, переднім бампером і капотом у поєднанні з інтегрованими вихлопними трубами та вражаючими новими світлодіодними ліхтарями.

ЗІ СТАНДАРТНОЮ КОЛІСНОЮ БАЗОЮ: Range Rover, з його трьома класичними лініями, не сплутаєш ні з ким. Відмінний силует дещо звужений і вигнутий, а використання стійок майже врівень до скла та у кольорі Gloss Black робить акцент на даху, що підкреслює його обтічну та елегантну форму.

З ПОДОВЖЕНОЮ КОЛІСНОЮ БАЗОЮ: Range Rover Long Wheelbase - миттєво впізнаваний, чудово спроектований і прекрасно оснащений. Завдяки панорамному даху у стандартній комплектації цей стиль кузова збільшується на 200 мм, щоб надати більше розкішного простору всередині.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ: Для вражаючого, сучасного відчуття Range Rover обладнано вражаючим усестороннім зовнішнім світлодіодним освітленням у стандартній комплектації.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Невимушено комфортний, прекрасно оснащений та оздоблений відповідно до критичних поглядів. Деталі, нові декоративні вставки та декоративні накладки поліпшують відчуття неперевершеної вишуканості, притаманної Range Rover.

ЗІ СТАНДАРТНОЮ КОЛІСНОЮ БАЗОЮ: Новий інтер'єр Range Rover було розроблено та спроектовано для найкращого у своєму класі рівня комфорту. Вишукані матеріали, як-от напіванілінова шкіра, яку використовують у всьому світі, ширші сидіння та нова лаконічна консоль, інтуїтивно розроблені для простоти застосування.

З ПОДОВЖЕНОЮ КОЛІСНОЮ БАЗОЮ: Пасажири в Range Rover Long Wheelbase можуть створити свій спокійний куточок. Порівняно зі стандартною колісною базою, цей автомобіль демонструє новий рівень вишуканості, включаючи додаткові 186 мм простору для ніг, що забезпечує пасажирам ще більший простір і комфорт.

ВНУТРІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ: Налаштоване освітлення салону та вдосконалене робоче освітлення доповнюють атмосферу інтер'єру та надають нових відтінків простору в салоні. Завдяки вибору з 10 кольорів, підсвічування призначене для висвітлення дизайнерських особливостей і створення дійсно унікального та невимушеного середовища.

ТЕХНОЛОГІЇ

СИСТЕМА TOUCH PRO DUO: Із двома 10-дюймовими високочутливими сенсорними екранами у стандартній комплектації розважальна система Touch Pro Duo дозволяє переглядати важливу інформацію, одночасно взаємодіючи із додатковими функціями для вашої зручності.

ІНТЕРАКТИВНИЙ ДИСПЛЕЙ ВОДІЯ: 12,3-дюймовий інтерактивний дисплей водія* з високою роздільною здатністю може приймати та проектувати великий обсяг інформації, мультимедійні дані та дані активної безпеки, включаючи дані від систем навігації, телефону і мультимедійних пристроїв.

ЛАЗЕРНА ІНДИКАЦІЯ НА ЛОБОВОМУ СКЛІ: Індикатор на лобовому склі* демонструє основні дані автомобіля, зокрема вашу швидкість, обрану передачу та навігацію. Він має повноколірну графіку з високою роздільною здатністю, що дозволяє легко переглядати потрібну інформацію.

*На деяких ринках потребує інфрачервоного лобового скла.

СИДІННЯ: Щоб запобігти перегріванню кабіни і мінімізувати потребу в кондиціонерах, автоматична заслінка автоматично закривається, коли пасажири висаджуються та двері зачиняються. Опційна шторка з функцією управління жестами забезпечує контроль за допомогою інтуїтивно зрозумілих рухів, що дозволяє сконцентруватися на дорозі.

АВТОМАТИЧНА ШТОРКА ТА ШТОРКА З ФУНКЦІЄЮ УПРАВЛІННЯ ЖЕСТАМИ: Щоб запобігти перегріванню кабіни і мінімізації потреби в кондиціонерах, автоматична заслінка автоматично закривається, коли пасажири висаджуються та двері зачиняються. Опційна шторка з функцією управління жестами забезпечує контроль за допомогою інтуїтивно зрозумілих рухів, що дозволяє сконцентруватися на дорозі.

СИДІННЯ З ФУНКЦІЄЮ МАСАЖУ HOT-STONE: Насолоджуйтеся найсучаснішою функцією масажу Hot-Stone, розслабляючись у вашому комфортному сидінні. Особливості: 25 програм для розслаблюючих масажів, включаючи режим прокачування та пульсуючий режим.

СИСТЕМА ІОНІЗАЦІЇ ПОВІТРЯ САЛОНУ: Підвищуючи якість повітря в салоні Range Rover, опціональна система іонізації повітря забезпечує першокласне середовище. Система іонізує частинки в повітрі для зменшення алергенів, вірусів, бактерій і пов'язаних із ними запахів.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ 

АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА АДАПТАЦІЇ ВИСОТИ АВТОМОБІЛЯ: Сідайте в автомобіль і виходьте з нього з більшою легкістю та елегантністю. При активації автоматична система адаптації висоти автомобіля доступна завдяки електронній пневматичній підвісці, для додаткової зручності знижує транспортний засіб на 50 мм.

БРАСЛЕТ ACTIVITY KEY: Насолоджуйтеся своїми улюбленими заходами просто неба та надійно зберігайте ключ в автомобілі. Опційний браслет Activity Key від Land Rover має надійний, повністю водонепроникний браслет, що дозволяє брати участь у різноманітних заходах, де ключ може заважати.

ТРИ СИДІННЯ: 1522 літри

На моделях PHEV об’єм заднього багажного відділення зменшено. Будь ласка, зверніться до офіційного дилера Land Rover в Одесі для детальнішої інформації.

ЗРУЧНЕ ДИСТАНЦІЙНЕ СКЛАДАННЯ: Доступне для задніх сидінь представницького класу, система дистанційного інтелектуального розкладання сидінь Remote Intelligent Seat Fold дозволяє налаштувати задні сидіння за допомогою верхнього сенсорного екрана або додатка на вашому смартфоні.*

*Потребує системи Remote Premium.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ РЕЧЕЙ: Підтримуючи лаконічність салону і забезпечуючи легкий доступ до ваших особистих функцій, Range Rover оснащений зручним простором - від глибокого відділення для зберігання речей у центральній консолі до розкоші пропозиції холодних освіжаючих напоїв з опційного холодильного відділення.

На зображенні показане додаткове обладнання.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ПОВНИЙ ПРИВІД: Їзда по бездоріжжю забезпечується завдяки повному приводу All Wheel Drive (AWD). Для підтримання оптимального зчеплення з метою впевненого пересування у всіх умовах привід Range Rover виконаний і закріплений завдяки групі ретельно розроблених технологічних рішень.

БУКСИРУВАННЯ: Завдяки інноваційним технологіям і можливості буксирування вантажів масою до 3500* кг, Range Rover може легко впоратися навіть з найважчими завданнями. Насолоджуйтеся зручністю, яку пропонують опційний електричний розкладний буксирувальний пристрій, вдосконалена система буксирування причепа та система регулювання висоти задньої вісі.

*Ліміт 2500 кг для P400e. Ліміт 3000 кг для V8 565 к.с. з наддувом.

ПОДОЛАННЯ БРОДУ: Range Rover може долати броди завглибшки до 900 мм. Наша додаткова система розпізнавання глибини броду використовує датчики на зовнішніх дзеркалах, щоб повідомити, коли рівень води наближується до максимальної позначки, яку може подолати автомобіль. Система керування надає інформацію у режимі реального часу та є особливо корисною у темний час доби.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ПОВЕРХОНЬ TERRAIN RESPONSE 2: Відповідність вимогам поверхні. Система розпізнавання поверхонь Terrain Response 2 адаптує роботу двигуна автомобіля, коробки передач, диференціалів і систем шасі до умов руху. Оберіть із семи режимів: динамічний, еко, комфорт, трава/гравій/сніг, бруд і колія, пісок і рок-кроулінг.

ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА З ЕЛЕКТРИЧНИМ КЕРУВАННЯМ: Електронна пневматична підвіска швидко змінює висоту вашої машини, утримуючи всі чотири колеса на землі на нерівних поверхнях задля надійного, спокійного водіння. Ви також можете використовувати цю функцію, щоб змінити висоту вашого автомобіля з метою полегшення завантаження та розвантаження важких предметів.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL: Позадорожній круїз-контроль (ATPC) дозволяє встановити та підтримувати постійну швидкість у складних умовах, таких як бруд, волога трава, лід, сніг і ґрунтові дороги. Він функціонує між 1,8 км/год. і 30 км/год., що дозволяє підтримувати повну концентрацію на кермі та долати шлях крізь перешкоди.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ: Система адаптивного налаштування підвіски робить милі практично непомітними. Система сканує рухи автомобіля до 500 разів на секунду, миттєво реагує на дії водія або зміни дорожньої ситуації, забезпечуючи більший контроль і мінімізуючи коливання кузова для впевненого, рівного руху по дорозі.

СИСТЕМА DYNAMIC RESPONSE: Система Dynamic Response* поліпшує керування автомобілем за допомогою гідравлічного керма, оптимізуючи ефективність на дорозі та комфорт пасажира, зменшуючи рух кузова під час поворотів. За допомогою незалежного контролю за передніми і задніми осями може забезпечити підвищення швидкості руху, а також збільшити швидкісну стабільність і точність руху.

*Доступна тільки з двигунами V8.

АКТИВНИЙ ЗАДНІЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ ІЗ БЛОКУВАННЯМ: Активний задній диференціал із блокуванням забезпечує кращу стабільність на поворотах і траєкторію, з обмеженим просковзуванням коліс на бездоріжжі. Це забезпечує передачу потужності на колеса з найбільш доступним зчепленням.

ХАРАКТЕРИСТИКИ БЕЗПЕКИ

СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX: Місця кріплення ISOFIX на задніх сидіннях спрощують встановлення дитячих сидінь. Також вони забезпечують міцне з'єднання між дитячим сидінням та автомобілем для підвищення безпеки.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ: Функціональна система Range Rover із подушок безпеки для водія та пасажирів надійно захищає всіх, хто перебуває в автомобілі.

РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ: Додатковий захист забезпечується натяжними пристроями для ременів безпеки, які у випадку впливу на передній край авто зменшують рух уперед.

СИСТЕМА АВТОНОМНОГО ГАЛЬМУВАННЯ: Допомагає запобігти зіткненню з іншими транспортними засобами або пішоходами, застосовуючи гальма, щоб зменшити ступінь тяжкості можливого зіткнення.

АНТИБУКСУВАЛЬНА СИСТЕМА: Ця система оптимізує зчеплення і стійкість, контролюючи обертання колеса зменшуючи крутний момент на колесі, що обертається, та застосовуючи в разі потреби гальмування.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ЕКСТРЕНОМУ ГАЛЬМУВАННІ: Система допомоги при екстреному гальмуванні розпізнає момент швидкого гальмування, але дозволяє докладання необхідного зусилля, щоб досягти максимально швидкої зупинки. Таким чином, вона підвищує тиск під час гальмування через насос ABS, сприяючи вчасній зупинці.

ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ STOP/START: Усі силові агрегати Range Rover включають технології низьких викидів CO2. Вдосконалена інтелектуальна система Stop/Start поліпшує споживання палива, а режим EКO гарантує, що Range Rover працює ефективніше, автоматично впроваджуючи низку дій - від пом'якшення педалі на дросель і зміни передач до вимикання функції підігріву дзеркал.

АЛЮМІНІЄВА КОНСТРУКЦІЯ: Дизайн Range Rover включає до 20 % переробленого матеріалу із замкнутого циклу технологічного процесу виготовлення листа кузова. Це дає значні переваги в ходових характеристиках і зниження викидів CO2 за життєвий цикл.

ХАРАКТЕР ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ: Ми прагнемо виробляти транспортні засоби, які використовують стійкіші матеріали, завдають менше шкоди і використовують менше природних ресурсів. Відповідно, Range Rover було розроблено таким чином, щоб мати 85% переробленого і 95% відновлювального матеріалу.

Зважаючи на представлену систему InControl, деякі описані функції можуть бути опціональними і залежати від ринку або трансмісії. Будь ласка, зверніться до офіційного дилера Land Rover в Одесі щодо наявності та повних умов продажу в країні. Деякі функції вимагають відповідної SIM з певним контрактом надання даних, що потребують подальшої підписки після початкового терміну, рекомендованого вашим продавцем. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим будь-де.

**Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 4 005 696 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 789 585 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 096 395 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 361 143 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 703 027 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 364 171 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 809 024 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності