ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

ДІЗНАТИСЯ ПРО МОДЕЛІ

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ: Range Rover Velar задає тон у впровадженні передових конструктивних рішень. Він поєднує широко відомий «плаваючий дах» Range Rover та суцільну поясну лінію кузова із простотою, що випромінює впевненість та індивідуальність. Оригінальні конструктивні особливості від переднього бампера до задньої частини автомобіля надають автомобілю більшої виразності.

МОДЕЛІ VELAR: Перед вами найбільш сучасний та революційний позашляховик середніх розмірів, створений Land Rover. До конструктивних ознак Range Rover Velar (праворуч) належать ефект «плаваючого» даху та суцільна поясна лінія кузова, в той час як Range Rover Velar у комплектації R-Dynamic (ліворуч) розширює межі дозволеного завдяки унікальним конструктивним особливостям, які підкреслюють його оригінальність.

ПОТАЙНІ ДВЕРНІ РУЧКИ: Задаючи тон у впровадженні передових конструктивних рішень, зовнішнє оздоблення Range Rover Velar відрізняється довершеністю, елегантністю та індивідуальністю. Висувні дверні ручки втягуються всередину після використання. Розташування ручок у рівень з корпусом утворює виключно плавні та чіткі лінії, що покращує аеродинамічну ефективність та зменшує шум від зустрічного потоку повітря.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ: Салон Range Rover Velar вирізняється елегантною простотою. Починаючи з регульованого освітлення інтер'єру, та закінчуючи висувними підлокітниками — все створено та майстерно виконано, щоб допомогти вам і вашим пасажирам відпочивати в дорозі.

САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ: Салон Range Rover Velar — це ідеальне місце, щоб отримати задоволення від керування. Широко відома посадка водія Sports Command Driving Position дозволяє дивитися далі за дорогою та оглядати навколишнє середовище з більшою чіткістю, внаслідок чого ситуація залишається під контролем незалежно від умов чи дорожнього руху.

КОНСТРУКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ: Команда наших фахівців ретельно розробляла кожний компонент автомобіля для надання приємного відчуття на дотик. Сидіння можуть бути обтягнуті еластичною шкірою або преміальною тканиною та замшею. Крім того, весь салон може бути оздоблений цими матеріалами.

ТЕХНОЛОГІЇ

МАТРИЧНО-ЛАЗЕРНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ: Додаткові матричні світлодіодні фари із сміливим дизайном надають світло, якість якого близька до денного, забезпечуючи бездоганне освітлення та знижуючи втому очей. На швидкості понад 80 км/год лазерна технологія робить чіткішим світло дальніх фар, збільшуючи огляд дороги до 550 м. В адаптивному промені фар дальнього світла використовується спрямована вперед камера, призначена для виявлення автомобілів, що наближаються, та управління дальнім світлом, створюючи «сутінки» навколо або попереду автомобіля, внаслідок чого ви можете відчути переваги від освітлення дороги фарами дальнього світла, не засліплюючи інших учасників руху.

ІНДИКАТОР НА ЛОБОВОМУ СКЛІ: Принципово новий індикатор на лобовому склі (HUD) Land Rover є додатковою опцією, що може виводити ключові дані автомобіля в насичених кольорах та із високою чіткістю, дозволяючи побачити всі водійські засоби втручання та необхідну інформацію.

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА

СИСТЕМА TOUCH PRO DUO: Сенсорна система Touch Pro Duo, яка представляє собою нову систему з двома сенсорними екранами, дозволить користувачеві одночасно слідкувати за дорогою та використовувати численні функції. Це надає гнучкість у разі ефективного використання системи, дозволяючи одночасно переглядати необхідну інформацію. Наприклад, ви можете використовувати систему навігації, розташовану на верхньому екрані, і при цьому програвати мультимедійні файли на нижньому екрані.

КЕРМО: Унікальні потайні перемикачі на кермі зменшують кількість елементів керування в салоні. Вказані функціональні перемикачі забезпечують виконання низки дій, які необхідні при керуванні автомобілем. Функціями, які більш часто використовуються, такими як мультимедійний центр та телефон, тепер можна користуватися за допомогою елементів керування, розміщених на кермі, в комбінації із інтерактивним водійським дисплеєм, який знижує дію факторів відволікання.

ІНТЕРАКТИВНИЙ ВОДІЙСКИЙ ДИСПЛЕЙ: Ця система містить додатковий 12,3-дюймовий інтерактивний водійський дисплей із ультрачітким зображенням, яке передає плавні криві та різкі краї. Ви можете взаємодіяти безпосередньо із дисплеєм та управляти своїми мультимедійними файлами, дзвонити та приймати дзвінки, а також обирати функції, які необхідно включити в обраний перелік. Можна обрати три різні види: Dual Dial, Single Dial або Extended.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ НА ЗАДНІХ СИДІННЯХ: Ця додаткова система передбачає наявність двох 8-дюймових екранів у підголівника, на яких можна програвати фільми та переглядати телевізійні канали, в тому числі цифрові. Кожний екран оснащений системою незалежного керування. Система має два USB-порти 3.0, один роз'єм HDMI та інтерфейс Mobile High-Definition Link, який підтримує більшість смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Також передбачені два комплекти навушників WhiteFire® та пристрій бездротового дистанційного керування.

ПРОГРАМА REMOTE: Remote — це багатофункціональна прикладна програма, що дозволить вам контролювати стан, а також взаємодіяти із Range Rover Velar через смартфон або розумний годинник (1). Дистанційно запустіть двигун, щоб заздалегідь встановити мікроклімат, заблокуйте/розблокуйте автомобіль, розмістить ваш Range Rover Velar на мапі або за допомогою функції «beep and flash» та прокладіть схему руху вашої подорожі — і все це через програму.

МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМИ INCONTROL: Система InControl розсуває межі можливостей Range Rover Velar щодо підключення приладів та розваг, надаючи опцію навігаційної системи Navigation Pro с пакетом послуг Pro Services та точкою доступу 4G Wi-Fi2, надаючи вам та вашим пасажирам можливість повною мірою насолодитися зручністю та комфортом.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

3 СИДІННЯ: Завдяки 1385 літрам простору ця конфігурація салону дозволяє вам перевозити багато багажу, а також залишити місце для двох пасажирів.

БРАСЛЕТ ACTIVITY KEY: Опціональний браслет Activity Key дозволить жити повним життям. Для додаткового відчуття впевненості браслет є надійним та повністю водонепроникним, дозволяючи отримати задоволення від різних видів активного відпочинку — від їзди на велосипеді до сплавляння на кайяках — без необхідності носити із собою брелок.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

НАЛАШТОВУВАНЕ ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ: Ця додаткова функція дозволить змінювати колір та рівень яскравості, підлаштовуючи вигляд салону під ваш настрій. Загалом доступно десять кольорів.

РОЗ'ЄМНИЙ ПІДЛОКІТНИК: Роз'ємні зсувні підлокітники, які функціонують незалежно та, максимально підвищують рівень вашого комфорту.

ЧОТИРЬОХЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ: Ця опціональна система надає окремі елементи керування мікрокліматом водієві, передньому пасажиру та пасажирам з кожного боку другого ряду сидінь. Вона також включає додаткові вентиляційні отвори у центральній стійці.

АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА АДАПТАЦІЇ ВИСОТИ АВТОМОБІЛЯ: Щоб отримати задоволення від більш високого рівня комфорту, автоматична система адаптації висоти автомобіля, що входить до складу додаткової пневматичної підвіски з електричним керуванням (2), дозволяє заходити та виходити з авто із більшою зручністю завдяки опусканню автомобіля на 40 мм.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

СИСТЕМА АДАПТИВНОЇ ДИНАМІКИ: Ця додаткова система забезпечує можливість вертикального переміщення кузова при відсутності кутових коливань та оптимальне керування шляхом контролю кузова та кермових рухів до 500 разів на секунду. Вона реагує на команди водія та рельєф дороги, пропонуючи параметри амортизації, що постійно змінюються, від гнучкого до жорсткого граничних положень.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ: Система динамічної стабілізації (DSC) відстежує динаміку автомобіля та втручається у тому випадку, коли виявляє, що автомобіль не реагує на дії водія. Завдяки їй Range Rover Velar надає належне, збалансоване та надійне керування. Ви отримаєте задоволення від їзди містом та поза дорогами.

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ПЕРЕКИДАННЮ: Система запобігання перекиданню (RSC) об'єднана із системою динамічної стабілізації (DSC), щоб знизити вірогідність перекидання, а також надає можливість оминання перешкоди чи іншого учасника руху. Вона відстежує рух автомобіля та сили, що виникають при повороті, щоб виявити потенційний ризик перекидання. У разі виявлення ризики подається команда гальмування на передні колеса із зовнішньої сторони, щоб зменшити сили, які погіршують рівновагу.

СИСТЕМА РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ: Завдяки системі розподілу крутного моменту при гальмуванні можна здійснювати контрольовані маневри при поворотах, реагуючи на зміни. Система працює разом із інтелектуальною системою керування трансмісією. Разом вони забезпечують баланс розподілу крутного моменту двигуна між чотирма колесами, надаючи надійне та впевнене керування автомобілем.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ПОЗАДОРОЖНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Враховуючи кліренс розміром 251 мм, 24° кут поздовжньої прохідності та 30° кут з’їзду, Range Rover Velar використовує кожний міліметр простору. Гладке дно попереджає влучання у перешкоду, а диференціал з електронним блокуванням гарантує надійне зчеплення навіть на складних рельєфах місцевості.

АКТИВНИЙ ЗАДНІЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ З БЛОКУВАННЯМ (3): Надає додаткову перевагу, що полягає в кращому зчепленні при поворотах та поза дорогами. Його робота заснована на регулюванні проковзування між лівим та правим колесами на задній осі.

СИСТЕМА СТАРТУ НА СЛИЗЬКОМУ ПОКРИТТІ: На слизьких поверхнях, таких як трава та сніг, крутний момент можна збалансувати між передніми та задніми колесами, щоб максимально збільшити зчеплення. В екстремальних умовах, у яких лише передні колеса мають зчеплення, до 100 відсотків крутного моменту двигуна можна розподілити на передні колеса для оптимального зчеплення.

ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА З ЕЛЕКТРИЧНИМ КЕРУВАННЯМ: Надійний комбінований привід поєднується із найсучаснішою чотирьохважільною пневматичною підвіскою з електричним керуванням (4), забезпечуючи неперевершену артикуляцію та баланс коліс. Виконана із урахуванням складних ситуацій, ця система підтримує Range Rover Velar у рівновазі незалежно від типу поверхні. Для поліпшення якості їзди вона плавно змінює висоту за необхідності.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ПОВЕРХОНЬ: До складу стандартної комплектації Range Rover Velar входять унікальні системи розпізнавання поверхонь, які дозволяють водію оптимізувати параметри двигуна автомобіля, коробку передач, міжосьовий диференціал та шасі у відповідності з рельєфом місцевості шляхом вибору одного з режимів водіння, які легко визначити. Додаткова система розпізнавання поверхонь Terrain Response 2 підносить можливості престижної системи на новий рівень. Вона відрізняється автоматичним засобом контролю, який здійснює моніторинг поточних умов на дорозі та систематично вибирає параметри, що якнайкраще відповідають типу місцевості.

ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА БУКСИРУВАННЯ ПРИЧЕПА: Додаткова вдосконалена система буксирування причепа дозволяє контролювати напрямок причепа при русі заднім ходом. Використовуючи поворотний індикатор системи Terrain Response 2, який можна переналаштувати, через елементи керування Touch Pro, система здійснює контроль при керуванні автомобілем, прокладаючи бажану траєкторію руху причепа, яка відображається на сенсорному екрані.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКАННІ: За допомогою запатентованої технології допомоги при спусканні (HDC) компанії Land Rover водій зможе легко здолати круті схили. Вона підтримує задану швидкість та окремо застосовує гальма на кожному колесі. Система допомоги при рушанні на підйому, що входить до стандартної комплектації, не дасть автомобілю скотитися назад при подоланні пагорбів.

ПОДОЛАННЯ БРОДУ: Матеріал Range Rover Velar може долати броди глибиною до 650 мм. Додаткова система розпізнавання глибини броду використовує датчики на зовнішніх дзеркалах, щоб надати повідомлення, коли рівень води наближується до максимальної глибини, яку може подолати автомобіль. Система керування надає інформацію у режимі реального часу та є особливо корисною у темний час доби.

СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВОДІЯ

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ: У разі виявлення потенційного зіткнення на швидкості від 5 до 80 км/год (для пішоходів 5-60 км/год) система автономного екстреного гальмування відображає попередження, надаючи вам час для вжиття належних заходів.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИЇЗДУ ЗА МЕЖІ СМУГИ РУХУ: Система відстежує ситуації, коли машина ненавмисно сходить з потрібної смуги та повідомляє вас про це за допомогою візуального попередження та легкої вібрації керма.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ ПЕРЕДНІМ ТА ЗАДНІМ ХОДОМ: Робити маневри стало ще легше. Система автоматично активується при русі заднім ходом та на сенсорному екрані. Графічні та звукові повідомлення вкажуть, наскільки близько розташовані перешкоди.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ: Забезпечує поліпшену видимість при русі заднім ходом. Статичні лінії, що представляють зовнішній периметр Range Rover Velar та ваш прогнозований шлях відображаються на сенсорному екрані, що допомагає паркуватися або причепити трейлер.

БЕЗПЕКА

5* EURO NCAP RATING: Range Rover Velar здобув максимальний рейтинг безпеки 5 зірок від Euro NCAP — Європейської програми оцінки нових автомобілів, яка перевіряє безпеку автомобілів. Легкий, але водночас потужний та винятково міцний алюмінієвий корпус забезпечує основу для отримання п'ятизіркової оцінки від Euro NCAP.

СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX: Місця кріплення ISOFIX на задніх сидіннях Range Rover Velar спрощують встановлення дитячих сидінь. Також вони забезпечують міцне з'єднання між дитячим сидінням та автомобілем для підвищення безпеки.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ: Функціональна система Range Rover Velar із шести подушок безпеки для водія та пасажирів надійно захищає всіх, хто знаходиться в автомобілі.

ПОЛОЖЕННЯ ВОДІЯ SPORTS COMMAND DRIVING POSITION: Положення водія Range Rover Velar Sports Command Driving Position сприяє більш впевненому та уважному керуванню автомобілем. Підняте положення відкриває більш широке поле огляду, збільшуючи безпеку та надійність.

СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ: В Range Rover Velar використовуються найостанніші технології безпеки, в тому числі антибуксувальна система (ETC), яка оптимізує зчеплення, та система розподілення гальмівного зусилля, яка автоматично змінює гальмівне зусилля на кожній осі, щоб зменшити гальмівний шлях.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ЕКСТРЕНОМУ ГАЛЬМУВАННІ: Система допомоги при екстреному гальмуванні розпізнає момент швидкого гальмування, але прикладання необхідного зусилля, щоб досягти максимально швидкої зупинки. Таким чином, вона підвищує тиск при гальмуванні через насос ABS, сприяючи вчасній зупинці.

ІННОВАЦІЇ

ДВИГУНИ INGENIUM: Ingenium — це ультрасучасна лінійка двигунів Land Rover, виконаних повністю із алюмінію. Більш легкі, потужні та із меншою витратою палива порівняно із попередниками, в них застосовуються новітні інновації, такі як система зміни підняття впускного клапану безперервної дії, щоб покращити кожний аспект експлуатаційних характеристик, досягти економії палива та знизити викиди CO2.

ЛЕГКА АЛЮМІНІЄВА КОНСТРУКЦІЯ: Конструкція алюмінієвого кузова Range Rover Velar розроблялася для оптимального поєднання безпеки, міцності та ефективності. Бічні частини із високоміцного сплаву та амортизаційні панелі високої щільності об'єднані із задньою динамічною зтяжкою жорсткості, щоб знизити вагу, не погіршуючи безпеку.

ПРОГРАМА LAND ROVER IGUIDE: Конструкція алюмінієвого кузова Range Rover Velar розроблялася для оптимального поєднання безпеки, міцності та ефективності. Бічні частини із високоміцного сплаву та амортизаційні панелі високої щільності об'єднані із задньою динамічною зтяжкою жорсткості, щоб знизити вагу, не погіршуючи безпеку.

1 Тільки із сумісними пристроями.

2 Недоступно для двигунів D180 та 250.

3 Додатковий на силових агрегатах D275, D300, P340 та P380.

4 Недоступно для двигунів D180 та 250.

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 887 258 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 716 525 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 917 195 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 240 890 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 720 688 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 235 238 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 586 690 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності