ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

ДІЗНАТИСЯ ПРО МОДЕЛІ

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

ДИЗАЙН

ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН: Range Rover Sport призначений для керування увагою. Його низька спортивна позиція посилена оновленими передніми і задніми бамперами з інтегрованими вихлопними пристроями*, а драматичне, сучасне відчуття завершується обертовими світлодіодними фарами з додатковими широкими анімаційними індикаторами напрямку.

*Залежить від двигуна

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ: Кожна деталь Range Rover Sport розроблена з точністю, щоб створити бездоганний та обтічний зовнішній вигляд. Новинка – панорамні світлодіодні фари підкреслюють глянцевий вигляд автомобіля з додатковими вбудованими динамічними покажчиками курсу, що підтверджують сучасний зовнішній вигляд автомобіля.

ДИЗАЙН САЛОНУ: Салон значною мірою переоснащений; кожен елемент прискіпливо оформлений і красиво виконаний. Інтуїтивно зрозумілі конструктивні особливості включають CommandShift 2, приховані до засвічення сенсорні перемикачі та динамічне рульове колесо зі зміщенням.

ЗАГАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ: Надзвичайно комфортний. Винятково функціональний. Прозорий сучасний дизайн внутрішнього простору доповнюється посиленим внутрішнім загальним освітленням та оснащенням Touch Pro Duo.

МАЙСТЕРНІСТЬ: Вперше у Range Rover Sport, сидіння зроблені з найкращої напіванілінової шкіри та з вибором сучасних нових кольорів, в тому числі ебенової Vintage Tan та ебенової Eclipse, гарантуючи, що Ваш автомобіль виглядає і відчуває себе так само добре, як і їде.

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

АДАПТИВНА ДИНАМІКА: Забезпечує ідеальний баланс їзди та керування, пропонуючи постійно змінювані параметри демпфера. Адаптивна динаміка відслідковує рух автомобіля до 500 разів в секунду, реагуючи на ваші входи та дорожні умови, щоб забезпечити зручну спокійну їзду.

МАЙСТЕРНІСТЬ: Просторий салон створений навколо водія. Позиція Sports Command Driving допомагає забезпечити більш впевнене водіння, а інтуїтивно зрозуміле управління включає в себе перемикання передач CommandShift 2, забезпечуючи можливість ручного перемикання передач, а також перемикання передач на кермі.

КОНФІГУРОВАНА ДИНАМІКА: Забезпечуючи вибір підвищеної витонченості, комфорту та продуктивності, додаткова конфігурована динаміка* дозволяє вам конфігурувати відображення дроселя автомобіля, точки перемикання коробки передач, налаштувати рульове керування та підвіску відповідно до ваших водійських потреб.

*Стандартний з двигуном V8.

 ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ: Піксельно-лазерні світлодіодні фари з підписом “денні бокові ліхтарі” (Daytime Running Lights) забезпечують оптимальний варіант фари, завдяки лазерній технології, що забезпечує в п'ять разів більше світла, ніж стандартні світлодіодні ліхтарі. Працюючи на швидкості вище 80 км/год, і коли нема жодних зовнішніх ліхтарів, система дає чіткий обзор більш ніж на півкілометра.

ГОЛОВНИЙ ДИСПЛЕЙ: На головному дисплеї* представлені основні дані автомобіля, включаючи швидкість, положення передач та напрямки навігації на вітровому склі. Він має повнокольорову графіку з високою роздільною здатністю, що дозволяє вам легко переглядати суттєву інформацію.

*На деяких ринках необхідне інфрачервоне відбивне вітрове скло.

TOUCH PRO DUO: 10-дюймові сенсорні екрани з високою роздільною здатністю Touch Duo Pro дозволяють одночасно переглядати інформацію на одному екрані, наприклад, за допомогою навігаційної системи, взаємодіючи з багатьма функціями, такими як налаштовування медіа-параметрів, на іншому.

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ВОДІЯ: Будьте впевнені, що ви завжди поінформовані – 12,3-дюймовий інтерактивний дисплей водія з високою роздільною здатністю забезпечує інформацією про водіння, розваги та безпеку. А головний дисплей допоможе зосередитися на дорозі, відображаючи основні дані автомобіля, як-от швидкість, положення передачі та напрямок на вітровому склі.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

АВТОМАТИЧНА ВИСОТА ДОСТУПУ: Забезпечує ідеальний баланс їзди та керування, пропонуючи постійно змінювані параметри демпфера. Адаптивна динаміка відслідковує рух автомобіля до 500 разів у секунду, реагуючи на ваші входи та дорожні умови, щоб забезпечити зручну спокійну їзду.

РОЗУМНА УКОМПЛЕКТОВКА: Щоб зробити салон бездоганним, збільшено місце для зберігання, включаючи відділення для смартфонів. А додатковий холодильник на передній центральній консолі може вмістити до чотирьох пляшок по 0,5 л та підтримувати температуру 5°С.

LAND ROVER ACTIVITY: Насолоджуйтеся своїми улюбленими заходами на відкритому повітрі та безпечно зберігайте ключ від автомобіля в автомобілі. Додатковий ключ "Land Rover Activity" має надійний, повністю водонепроникний браслет, що дозволяє брати участь у різноманітних подіях, коли носіння ключа є не дуже зручним.

5 + 2 СИДІННЯ: Додаткове 5+2 розташування має два місця, розташовані під низом багажного відділення, що дозволяє розмістити в автомобілі до семи пасажирів. Немає втрат навантаження, а сидіння другого ряду можуть рухатись вперед/назад на 100 мм, що забезпечує легкий доступ.

4 СИДІННЯ: 1152 літри

* Сидіння третього ряду підходять для старших дітей, які можуть використовувати дорослий ремінь або сидіння для підйому у поєднанні з дорослим поясом. Вони не підходять для маленьких дітей, які потребують дитячого сидіння, де дорослий ремінь не використовується безпосередньо для обмеження дитини.

Використовуйте чотири сидіння та залиште більше місця для великих речей, наприклад, для лиж.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

СОНЦЕЗАХИСНИЙ ЗАСЛІН: Щоб запобігти перегріву кабіни і мінімізувати потреби у кондиціонерах, автоматична заслінка автоматично закривається, коли пасажири висаджуються та двері зачиняються. Додатковий сонцезахисний заслін* гнізду забезпечує інтуїтивний контроль руху вперед/назад, що дозволяє водію сконцентруватися на дорозі.

МАСАЖНІ СИДІННЯ: Для покращення комфорту водія та пасажирів на передніх сидіннях, додаткові напіванілінові шкіряні сидіння з 22-ма способами пам'яті запам'ятовує ваші бажані налаштування, а також може бути задана функція масажу для додаткового комфорту.

ІОНІЗАЦІЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ: Підвищує рівень комфорту, поліпшуючи якість повітря всередині салону, що зменшує кількість алергенів, повітряних бактерій і пов'язаних з ними запахів. Це відбувається завдяки іонізуючим часточкам у повітрі, що притягуються до поверхонь та очищують повітря. Цю функцію можна увімкнути або вимкнути за бажанням.

ПОТУЖНІСТЬ

ПІДВІСКА: Надійний, складовий двигун укомплектований найсучаснішою електронною пневматичною підвіскою*, яка забезпечує винятковий рух колеса артикуляції та рівновагу. У Range Rover Sport SVR ви знайдете вражаючу продуктивність зі спортивною підвіскою SVR, оптимізованою для експлуатації та поліпшення керування.

ПОВНИЙ ПРИВІД: All Wheel Drive (AWD) – повний привід (на всі колеса) забезпечує виняткову їзду на дорозі та в умовах повного бездоріжжя. Щоб підтримувати оптимальну силу тяги для гарантованого прогресу в будь-яких умовах, привід Range Rover Sport підключений і підживлюється завдяки ретельно спроектованому комплекту технологій.

БУКСИРОВКА: Завдяки неперевершеній буксирній потужності до 3500 кг* та спеціально розробленим технологіям буксирування, в тому числі підтримці стійкості причіпа та додатковій підтримці буксиру, Range Rover Sport може виконувати найважчі завдання.

*обмеження 2,500 кг для моделей P400e, обмеження 3,000 кг для моделей SVR.

ДОЛАННЯ БРОДУ: Range Rover Sport може долати брід на глибиною до 850 мм*. Наша додаткова функція Wade Sensing використовує датчики у дверних дзеркалах, щоб повідомити вас, коли рівень води близький до максимальної глибини автомобіля. Система управління забезпечує інформацію в режимі реального часу і особливо корисна в темноті.

*650 мм з пружинною підвіскою.

РЕАГУВАННЯ НА МІСЦЕВІСТЬ: Наша унікальна система Terrain Response (реагування на місцевість) оптимізує двигун, коробку передач, диференціали та ходову частину відповідно до вимог місцевості. Додаткова система Terrain Response 2 виводить здатності відзначеної нагородами системи на новий рівень, автоматично вибираючи найбільш відповідні параметри. Вона також включає додатковий Rock Crawl Mode – режим екстремальної форми їзди у в позашляхових умовах.

ВСЮДИХІДНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ХОДОМ РОБІТ: Встановлюйте та підтримуйте постійну швидкість у складних умовах, таких як бруд, волога трава, лід, сніг та брудні дороги. Всюдихідний контроль за ходом робіт – All Terrain Progress Control (ATPC)* функціонує від 1,8 км/год до 30 км/год, що дозволяє підтримувати повну концентрацію рульового управління та знаходити шлях для перетину складних ділянок.

*Недоступний з двигунами Si4 та P400e.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ

ISOFIX точки на задніх сидіннях дозволяють легко встановити дитячі крісла. Вони також забезпечують міцний зв'язок між дитячим сидінням та автомобілем для підвищення безпеки.

ПОДУШКИ: Зручна система подушок водія та пасажирів Range Rover Sport забезпечує відмінний захист для всіх подорожуючих у автомобілі.

ПАСКИ БЕЗПЕКИ: Додатковий захист забезпечується натяжними пристроями для пасків безпеки, які у випадку удару зменшують рух уперед.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ: Характерною особливістю Range Rover Sport є стандартне всебічне зовнішнє світлодіодне освітлення. Світлодіодні ліхтарі призначені для продовження тривалості використання автомобіля та меншої витрати енергії.

SPORTS КОМАНДНЕ ПОЛОЖЕННЯ ВОДІЯ: Команда про положення водія в Range Rover Sport's допомагає забезпечити більш упевнений, зацікавлений рух. Підвищена позиція сприяє кращій видимості, що підвищенно гарантує більшу безпеку.

ДОПОМОГА АВАРІЙНОГО ГАЛЬМА – EMERGENCY BRAKE ASSIST (EBA): Допомога аварійного гальма розуміє, коли ви застосовуєте гальма швидко, але без необхідної сили для максимального зупинення руху. Відповідно це підвищує тиск гальма через насос ABS для гарантії зупинки.

СТІЙКІСТЬ

ПРОДУКТИВНІСТЬ: Силові агрегати Range Rover Sport включають технології з низьким викидом CO2, такі як, наприклад, передові провідні інтелектуальні системи Stop/Start. Система вимикає двигун у стані спокою і знову починає роботу, коли ви піднімаєте ногу з гальма, підвищуючи витрату палива на 5-7 відсотків. Додатковий режим ECO застосовує програмне забезпечення для більш ефективного та економічного використання автомобіля.

АЛЮМІНІЄВИЙ: Система алюмінієвого кузова Range Rover Sport створена з переробленого матеріалу, що забезпечує економію ваги, підвищує ефективність використання палива, знижує викиди та продуктивність.

ТЕРМІН СЛУЖБИ: Як екологічно відповідальна компанія, ми прагнемо виробляти автомобілі, які використовують більш стійкі матеріали, дають менше відходів і використовують менше природних ресурсів. Відповідно, Range Rover Sport було розроблено таким чином, що він складається на 85% з перероблених матеріалів і є на 95% відновлюваним. І ми інвестуємо в найсучасніші об'єкти, де можемо зробити наші автомобілі ще ефективнішими – використовуючи менше води та енергії, створюючи менше витрат і виділяючи менше вуглецю.

Коли ми випускаємо InControl, описані характерні особливості можуть бути необов'язковими, і вони залежать від ринку чи транспортування. Будь ласка, зверніться до офіційного дилера Land Rover в Одесі щодо їх наявності та всіх серій в країні. Деякі характеристики вимагають відповідної SIM-карти з відповідним контрактом на передачу даних, для чого буде потрібна додаткова підписка після першого терміну, про який повідомив ваш роздрібний продавець. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим у всіх місцях.

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 4 005 696 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 789 585 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 096 395 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 361 143 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 703 027 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 364 171 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 809 024 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності