ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

ДІЗНАТИСЯ ПРО МОДЕЛІ

НОВИЙ LAND ROVER DEFENDER

Нова модель представлятиме 70 років інновацій та вдосконалень, втілюючи історичну брутальну міцність автомобіля, але залишаючись при цьому автомобілем Defender для 21 століття.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ: Defender виділяється серед інших. Його виразний силует свідчить про сильний характер. З колісною базою 90 та 110:

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ: Салон Defender легко адаптується під будь-які потреби. Інтер'єр автомобіля неймовірно універсальний.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ШВИДКИЙ ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ: Персоналізований 10-дюймовий сенсорний екран. Дисплей системи Pivi Pro автомобіля Defender має зручну конфігурацію, що дозволяє отримувати швидкий доступ до завдань, що часто використовуються і функцій на головному екрані. Ви можете легко налаштувати компоновку елементів екрану та додати додаткову інформацію або функції.

ПІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМИ НАВІГАЦІЇ PRO: Надає оновлені дані маршруту, інформацію про дорожню ситуацію в режимі реального часу і актуальні відомості про найближчі парковки та об'єкти інфраструктури. Перегляд здійснюється в режимі 2D або 3D.

ВІРТУАЛЬНА ПРИЛАДІВ ПАНЕЛЬ: 12,3-дюймова віртуальна приладова панель Defender дозволяє переглядати всю необхідну інформацію. Доступні додаткові опції, включаючи повноекранний режим відображення карт, функції телефону і мультимедійну систему.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ: Виводить на лобове скло ключову інформацію, в тому числі швидкість руху, обрану передачу і вказівки навігаційної системи. Чіткі повнокольорові графічні зображення допоможуть з легкістю отримувати необхідні дані, включаючи інформацію про бездоріжжя, наприклад, про кути нахилу і розвалу.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

АУДІОСИСТЕМА ПРОСТОРОВОГО ЗВУЧАННЯ MERIDIAN TM SURROUND SOUND: Пропонується як опція, потужністю 700 Вт. Вона включає в себе 14 оптимально розташованих в салоні динаміки і двоканальний сабвуфер, що забезпечують неперевершену якість звуку, виразність високих тонів і повноту басів. Ви можете слухати музику так, як вам цього хочеться.

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ САЛОНУ: Незалежно від умов навколишнього середовища, водій і пасажири можуть обирати оптимальну температуру повітря завдяки дво- або трьохзонному клімат-контролю. Крім того, система іонізації повітря дозволить видалити з повітря в салоні алергени, бактерії, що поширюються повітряним шляхом, та неприємні запахи.

СИДІННЯ З ФУНКЦІЯМИ ПІДІГРІВУ І ВЕНТИЛЯЦІЇ: Забезпечать неперевершений комфорт під час будь-якої поїздки.

ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ ПРЕМІУМ-КЛАСУ: Система передбачає 10 опцій, що можливо налаштувати під ваш настрій, особисті уподобання і стиль водіння.

ПІДЗАРЯДКА: Defender допоможе вам завжди залишатися на зв'язку. Система бездротової зарядки на центральній консолі, USB-роз'єми для кожного ряду сидінь і додаткова розетка дозволяють підключати відразу кілька пристроїв.

КЛЮЧ-БРАСЛЕТ ACTIVITY KEY: Куди б ви не відправилися, вам не доведеться брати з собою звичайний ключ. Повністю оновлений ударостійкий Activity Key (водонепроникний ключ-браслет для доступу в автомобіль) дозволяє відмикати і замикати двері, запускати двигун і управляти автомобілем. Крім того, по ньому можна дізнаватися час.

ДОПОМОГА ВОДІЄВІ

Defender оснащений рядом функцій допомоги водієві, що підвищують безпеку та впевненість при управлінні автомобілем. Функції доступні в складі пакетів опцій Blind Spot Assist, Driver Assist і системи 3D-камер кругового огляду.

ПАКЕТ ОПЦІЙ BLIND SPOT ASSIST

ФУНКЦІЯ ДОПОМОГИ У ЗАПОБІГАННІ ДОРОЖНІХ ІНЦИДЕНТІВ ПІД ЧАС ЗМІНИ СМУГИ РУХУ: Якщо в момент початку зміни смуги в «сліпий» зоні Defender виявляється інший транспортний засіб, ця функція активує попереджувальний індикатор в зовнішньому дзеркалі з відповідної сторони, а також акуратно і точно коректує рульове управління, дозволяючи зробити безпечний для всіх учасників маневр.

ФУНКЦІЯ КОНТРОЛЮ БЕЗПЕЧНОГО ВИХОДУ З АВТОМОБІЛЮ: Забезпечує безпеку пасажирів вашого Defender при виході з автомобілю, попереджаючи про потенційні загрози, такі як проїжджаючі повз автомобілі або велосипедисти.

СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ АВТОМОБІЛІВ, ЩО НАБЛИЖАЮТЬСЯ ПОЗАДУ: Попередить вас про наближення інших транспортних засобів або пішоходів з кожної зі сторін. Система особливо корисна при виїзді заднім ходом з місця для парковки.

ПАКЕТ ОПЦІЙ DRIVER ASSIST

ПАКЕТ ОПЦІЙ BLIND SPOT ASSIST: Включає в себе функції пакета опцій Blind Spot Assist: функцію допомоги у запобіганні дорожніх інцидентів при зміні смуги руху, функцію виявлення автомобілів, що наближаються позаду і функцію контролю безпечного виходу з автомобілю.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ: Автоматично допомагає автомобілю підтримувати безпечну дистанцію на дорозі при русі з постійною або змінною швидкістю. Якщо автомобіль, що їхав попереду припиняє рух, ваш автомобіль також плавно загальмує до повної зупинки.

СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ЗІТКНЕНЬ ЗЗАДУ: Якщо водій іншого автомобілю, що наближається позаду, не знижує швидкість, Defender автоматично вмикає аварійну світлову сигналізацію, сповіщаючи про необхідність загальмувати.

СИСТЕМА 3D-КАМЕР КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Тепер поставляється з функціями допомоги при парковці по периметру автомобіля. Система одночасно використовує чотири розташовані по периметру цифрові камери і виводить на сенсорний екран 3D-зображення простору навколо автомобіля – при відсутності даної системи подібним чином оцінити околиці можливо лише, покинувши салон. Покращений огляд спрощує поїздки по різним типам рельєфу і маневрування.

МОЖЛИВОСТІ

БЕЗДОРІЖЖЯ: Повний привід, двоступенева роздавальна коробка, активний диференціал з електронним управлінням і асортимент шин збільшеного діаметру роблять Defender автомобілем Land Rover з найширшими можливостями за всю історію бренду.

ГЕОМЕТРІЯ: Чудова геометрія забезпечує неперевершені позашляхові можливості автомобіля. Кут в'їзду становить 38 градусів*. Кут поздовжньої прохідності досягає 31 градуса, а кут з'їзду – 40 градусів*.

*Пневматична підвіска з електронним керуванням і режимом руху по бездоріжжю. 

НА ДОРОЗІ: Відчуття впевненості як на твердому покритті, так і на бездоріжжі. Насолоджуйтеся комфортом завдяки незалежним системам передньої та задньої підвіски. На вибір пропонується пружинна підвіска або пневматична підвіска з електронним керуванням і системою адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics.

ПОДОЛАННЯ ВОДНИХ ПЕРЕШКОД: Defender здатний впевнено перетинати водні перешкоди глибиною до 900 мм*. При виборі програми «Брід» системи адаптації до дорожніх умов Terrain Response збільшується висота пневматичної підвіски з електронним управлінням. Система 3D-камер кругового огляду з датчиком глибини водної перешкоди Wade Sensing допоможуть визначити глибину водної перешкоди.

*Перш ніж долати водні перешкоди, завжди перевіряйте маршрут і ділянки для виїзду.

ТРАНСПОРТУВАННЯ: Динамічна вантажопідйомність дозволяє перевозити вантажі масою до 168 кг*. При цьому статична вантажопідйомність Defender становить 300 кг. Тепер ви можете без проблем залишитися з ночівлею на природі, скориставшись наметом з кріпленням на даху автомобіля. Відкрийте нові можливості для ваших подорожей.

* Якщо встановлені шини підвищеної прохідності і експедиційна багажна решітка на дах, при динамічному навантаженні на даху можна перевозити вантажі масою до 118/168 кг (90/110). При статичному навантаженні на даху можна перевозити вантажі масою до 300 кг.

БУКСИРУВАННЯ: Defender здатний буксирувати причіп масою до 3500 кг, дозволяючи вирішити будь-які найскладніші завдання. Удосконалена система допомоги при буксируванні Tow Assist спрощує рух заднім ходом з причепом, в той час як сам Defender відмінно справляється з занесенням.

БУКСИРУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛЕБІДКИ: Електрична лебідка з дистанційним управлінням розширює буксирувальні можливості і підкреслює міць автомобіля*. Максимальне тягове зусилля становить 4536 кг на відстані до 45 метрів.

* Доступно з середини 2020 року.

ВИСОКА ПРОХІДНІСТЬ

ПОВНИЙ ПРИВІД (AWD): При русі по слизьких поверхнях, наприклад по льоду або снігу, крутний момент розподіляється між передніми і задніми колесами, підвищуючи стійкість і керованість.

ДВОСТУПІНЧАСТА РОЗДАВАЛЬНА КОРОБКА: Додатковий набір знижених передач може виявитися незамінним в складних умовах, таких як круті схили або підйоми, на бездоріжжі або в процесі буксирування.

ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА З ЕЛЕКТРОННИМ КЕРУВАННЯМ: Доступний режим посадки (підвіска опускається на 50 мм нижче нормальної висоти), режим підвищеної прохідності (підвіска піднімається на висоту до 75 мм) і поліпшений режим підвищеної прохідності для найскладніших ситуацій на бездоріжжі (підвіска піднімається ще на 70 мм).

АКТИВНИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ З ЕЛЕКТРОННИМ КЕРУВАННЯМ: Ця система дає додаткові переваги, забезпечуючи краще зчеплення з поверхнею на поворотах і при русі по бездоріжжю.

РЕГУЛЬОВАНА СИСТЕМА АДАПТАЦІЇ ДО ДОРОЖНІХ УМОВ TERRAIN RESPONSE: Для системи адаптації до дорожніх умов Terrain Response тепер стала доступна унікальна можливість індивідуальної настройки параметрів силового агрегату, рульового управління, диференціалів і систем контролю стійкості для руху по бездоріжжю.

ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БЕЗДОРІЖЖЮ: Впевненість і повний контроль за будь-яких умовах водіння. Доступні спеціальний режим для старту на слизькій поверхні Low Traction Launch, система плавного старту на похилій поверхні і система контрольованого руху під ухил.

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКИ ADAPTIVE DYNAMICS: Ця система 500 раз в секунду зчитує дані про параметри руху автомобіля і поворотах рульового колеса, забезпечуючи точну керованість і максимальну плавність ходу. Вона реагує на команди водія і ситуацію на дорозі, надаючи можливість точного регулювання налаштувань жорсткості амортизаторів у всьому діапазоні значень.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ НА НИЗЬКІЙ ШВИДКОСТІ ПРИ РУСІ НА РІЗНИХ ТИПАХ ПОВЕРХНІ (ATPC): Встановлює і підтримує постійну швидкість в складних умовах бездоріжжя. Круїз-контроль на низьких швидкостях при русі на різних типах поверхні фактично працює як круїз-контроль на низькій швидкості в діапазоні від 1,8 до 30 км/ч.

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 877 943 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 671 691 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 904 972 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 225 962 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 698 345 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 220 378 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 763 060 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності