ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

ДІЗНАТИСЯ ПРО МОДЕЛІ

НОВИЙ DISCOVERY SPORT

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ: Оновлений екстер’єр автомобіля Discovery Sport виконаний в дусі легендарного преміального дизайну, збагаченого новими технологіями.

ДИЗАЙН ІНТЕРЄРУ: Новий інтер’єр створює приємну атмосферу завдяки насиченим кольорам та вигнутим поверхням й без жодних компромісів гарантує довговічність матеріалів, що так важливо для сімейного позашляховика.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

РАЦІОНАЛЬНЕ ЗБЕРІГАННЯ: Відкритий, світлий інтер’єр автомобіля Discovery Sport  дарує відчуття простору, яке не хочеться втрачати, навіть якщо багажне відділення автомобіля повне. Раціональне планування багажного простору дозволяє брати з собою все необхідне,  не захаращуючи салон.

4 СИДІННЯ: 1302 літри

Складіть одне з сидінь позаду та отримайте додатковий обсяг вологого вантажу в розмірі 1302 літрів. Це дорівнює 1085 літрам сухого вантажу, і означає що ви можете взяти з собою стільки додаткових валіз, скільки вам буде необхідно.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

ОНЛАЙН МЕДІА: Насолоджуйтесь в дорозі улюбленою музикою, радіо та подкастами, адже тепер для цього вам не потрібен смартфон. Приєднайте ваші акаунти Deezer та TuneIn до порталу InControl, та отримайте прямий доступ до медіафайлів на сенсорному екрані автомобіля. Функція доступна лише за наявності системи Conneced Navigation Pro та пакету Online Pack.

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ CONNECTED NAVIGATION PRO: Дані про ситуацію на дорогах в режимі реального часу та результати пошуку доступні в додаткових системах Connected Navigation Pro та Online Pack. Зберігайте ваші улюблені місця, використовуйте масштабування пальцями, щоб збільшити мапи та оновлюйте їх за допомогою служби Map Care.

ПАКЕТ ОПЦІЙ SMARTPHONE PACK: Цей пакет дозволяє використовувати функціонал та різні додатки у вашому смартфоні AndroidTM або Apple® через сенсорний екран вашого автомобіля.

ДИСПЛЕЙ HEAD-UP: Відображає на лобовому склі основні дані автомобіля: швидкість, обрану передачу та дані навігаційної системи. Екран має кришталево чисту повнокольорову графіку високої розподільної здатності, тож переглядати інформацію легко і приємно.

РУЛЬОВЕ КОЛЕСО: Для зручності користування на оздобленому шкірою кермі розташовані основні кнопки управління, включаючи управління медіа та телефоном. Для більш спортивного вигляду, кермо в моделі Discovery Sport R-Dynamic доповнене вставками з оздобленням Noble Chrome.

ДОДАТОК REMOTE: Встановлюйте комфортну температуру в салоні заздалегідь, зачиняйте та відчиняйте автомобіль, дізнавайтеся його місцезнаходження або відслідковуйте поїздки з вашого смартфону або смарт-годинника. Сумісний із більшістю смартфонів, Android Wear™ або Apple Watch®.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

ПАНОРАМНИЙ ДАХ: Фіксований панорамний дах дозволяє наповнити салон природним світлом та зробити його візуально просторнішим та затишнішим.

ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ: Двері багажного відділення можна легко відкрити чи закрити за допомогою брелка, натиснувши кнопку на панелі автомобіля або приховану кнопку на внутрішній стороні.

БЕЗПРОВІДНА ЗАРЯДКА: Щоб зарядити свої сумісні смартфони, вам більше не потрібно включати їх у розетку чи шукати й розплутувати потрібні кабелі для зарядки.

ПІДСВІЧУВАННЯ ІНТЕР’ЄРУ, ЩО РЕГУЛЮЄТЬСЯ: За допомогою цієї додаткової функції ви можете обрати один з 10 кольорів для внутрішнього освітлення інтер'єру вашого Discovery Sport.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

АРХІТЕКТУРА ПІДВІСКИ: Повністю незалежна система підвіски з багатоважільною задньою підвіскою створена для комфортної їзди по бездоріжжю.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ: Система динамічної стабілізації (DSC) контролює динаміку автомобіля Discovery Sport, втручаючись для стабілізації траєкторії. DSC зменшує крутний момент двигуна і ініціює гальмування відповідних коліс, щоб скорегувати напрямок руху автомобіля шляхом протидії заносу передніх або задніх коліс.

9-ШВИДКІСНА АВТОМАТИЧНА ТРАНСМІСІЯ: З 9-швидкісною автоматичною трансмісією автомобіля Discovery Sport зі зменшеним кроком між ступенями, можете бути впевнені, що обрана передача оптимальна і що вона максимально підвищує ефективність використання палива і покращує реакцію на прискорення. Зміна передач практично непомітна, тому автомобіль легко адаптується до вашого стилю водіння.

СИСТЕМА АДАПТИВНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ ADAPTIVE DYNAMICS: Завдяки системі Adaptive Dynamics, яку легко активувати через сенсорний екран, автомобіль Discovery Sport здійснює кращий контроль кузова, забезпечує плавність ходу та швидкість реакцій.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА ЗАПУСКУ НИЗЬКОЇ ТЯГИ: Забезпечує оптимальний контроль крутного моменту, коли ви рухаєтесь з місця на слизьких поверхнях.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ З ГОРИ: Система допомагає контролювати автомобіль, коли ви спускається зі схилів по слизькій поверхні. Допомагає зберігати постійну швидкість та застосовує гальма в разі потреби.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ВИМКНЕННЯМ ГАЛЬМ НА СХИЛІ GRADIENT RELEASE CONTROL: Запобігає надмірному прискоренню автомобіля на крутому схилі, коли водій відпускає педаль гальма.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГЛИБИНИ БРОДУ: Система дозволяє легко долати брід. Вона відображає дані про рівень води навколо автомобіля в режимі реального часу та попереджає вас у випадку, якщо глибина води наблизиться до максимально допустимого значення для автомобіля Discovery Sport.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ БУКСИРУВАННІ ПРИЧЕПУ ADVANCED TOW ASSIST: Допомагає керувати причепом при русі заднім ходом. Система автоматично спрямовує автомобіль у обраному водієм напрямку за допомогою поворотного важеля та відображає прогнозований шлях на сенсорному дисплеї.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL: Ця сучасна система є еквівалентом круїз-контролю, тільки в умовах бездоріжжя. Вона дозволяє встановлювати та підтримувати рівномірну швидкість у складних дорожніх умовах.

СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ: Якщо виявлено потенційну загрозу фронтального зіткнення, а водій не реагує після попередження, гальма застосовуються автоматично. Система розпізнає транспортні засоби на швидкості від 5 до 80 км/год, а пішоходів і велосипедистів на швидкості від 5 до 60 км/год.

СИСТЕМА УТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ: Система утримання смуги руху ідеальна при русі по слизькій дорозі, адже вона відстежує ситуації, коли автомобіль мимоволі сходить з потрібної смуги та попереджає водія за допомогою вібрацій керма, спонукаючи його скерувати автомобіль назад.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СТУПЕНЯ ВТОМИ ВОДІЯ: Система відстежує ступінь вашої втоми. Система моніторингу стану водія подає візуальне попередження, щоб своєчасно попередити вас про необхідність зупинитися та відпочити.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ТА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ: Допомагає підтримувати встановлену швидкість, позбавляючи необхідності постійно натискати педаль акселератора. За допомогою обмежувача можна задати гранично допустиму швидкість автомобіля.

БЕЗПЕКА

КРІПЛЕННЯ ISOFIX: Точки кріплення ISOFIX забезпечують надійну фіксацію дитячого крісла в автомобілі та підвищують рівень безпеки.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ: Комплексна система з восьми подушок безпеки Discovery Sport для водія та пасажирів гарантує надійний захист всіх, хто знаходиться в автомобілі.

Android™ та Android Wear™ є товарним знаком компанії Google Inc.

Apple® та Apple Watch® є зареєстрованим товарним знаком компанії Apple Inc., зареєстрованою в США та інших країнах.

Додаткове обладнання та його наявність залежить від комплектації автомобіля (модель та трансмісія) чи потребувати встановлення іншого обладнання. Будь ласка, зверніться до дилерського центру «Jaguar Land Rover Одеса» для додаткової інформації або cтворіть свій автомобіль на сайті.

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 4 005 696 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 789 585 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 096 395 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 361 143 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 703 027 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 364 171 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 809 024 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності