ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

ДІЗНАТИСЯ ПРО МОДЕЛІ

LAND ROVER DISCOVERY

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ: Форма, функції та безпрецедентна витонченість поєднано разом заради того, щоб створити один із найбажаніших на сьогодні автомобілів Land Rover. Зовнішній дизайн автомобіля є революційним рімейком Discovery і вводить новий рівень деталізації, яку демонструють його доладно спроектовані скульптурні поверхні.

ДОВЕРШЕНА ГАРМОНІЯ ПРОПОРЦІЙ: Потужна й виразна передня частина з короткими передніми навісами, стрімкий кут вітрового скла, піднята поясна лінія й гладко зрізана задня частина створюють обтічний і динамічний образ, який передає відчуття ефективності та сучасності.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН: Виразний дах і характерні лінії, що піднімаються до задньої частини транспортного засобу, надають Discovery впевнену, впізнавану поставу, яка підсилюється графікою передньої й задньої конструкції. Загадковий і урбаністичний, Discovery уособлює собою найпередовіші досягнення сучасного британського дизайну.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ: Аж надто привабливий інтер'єр є римейком класичних елементів дизайну Discovery з яскравим використанням сильних горизонтальних і вертикальних ліній, що з'єднуються через основний профіль фасаду. Використання матеріалів, таких як шкіра преміум-класу, автентична деревина та металеве оздоблення, в поєднанні з бездоганною майстерністю створюють атмосферу богемного сучасного життя.

АВТЕНТИЧНІ ФІНІШНІ ДОВОДКИ: Поверхню шкіри преміум-класу оздоблено доладно скроєним подвійним швом і підкреслено металевими та дерев'яними деталями, серед яких рейки центральної панелі кольору чорного глянцю Gloss Black або матового алюмінію Brushed Aluminium і благородне оздоблення нікелем замків дверей, а також селектора трансмісії.

ПАНОРАМНИЙ ДАХ: Опціональний розсувний панорамний з електроприводом* або фіксований панорамний дах поліпшує відчуття простору в салоні автомобіля і наповнює його природним світлом, у тому числі третій ряд сидінь.

*У стандартній комплектації на HSE Luxury

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

5 МІСЦЬ – 1137 ЛІТРІВ: Якими б не були ваші плани і який би варіант сидінь ви не обрали, інтер'єр абсолютно нового Discovery налаштовується відповідно до будь-яких побажань. Він має понад 2000 літрів простору позаду першого ряду, 926 літрів позаду другого ряду й незалежне складання обох рядів.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИДІННЯ: Сім повнорозмірних сидінь Discovery справді демонструють комфорт та універсальність. Опціональна система інтелектуального розкладання сидінь Remote Intelligent Seat Fold дозволяє налаштувати розміщення другого та третього ряду сидінь за допомогою перемикачів у багажному відділенні або на головному сенсорному екрані. Коли ви знаходитесь не у салоні автомобіля, ви можете дистанційно конфігурувати сидіння, за допомогою додатка Incontrol Remote для смартфонів. Пакет опцій Remote Intelligent Seat Fold Pack дозволяє робити це перебуваючи на відстані від автомобіля.

ACTIVITY KEY – АКТИВНИЙ КЛЮЧ: За допомогою опції активного ключа Activity Key ваше життя стає ще простішим. Для додаткової зручності браслет-ключ має надійну жорсткість і повну водонепроникність, даючи вам змогу займатися різними видами діяльності, від плавання до стрибків з парашутом, без необхідності носити при собі брелок.

ЗАДНІ ВІДКИДНІ ДВЕРІ, КЕРОВАНІ ЗСЕРЕДИНИ: Discovery має опціональні задні двері, керовані зсередини**, які у відчиненому положенні можуть слугувати підвищеною підставкою для використання на соціальних і спортивних заходах або як укриття від опадів. Ця платформа також полегшує процес завантаження і діє як фіксатор, коли вантажний відсік заповнений.

**У стандартній комплектації HSE and HSE Luxury, опціонально для S та SE

ЗАДНІ ВІДКИДНІ ДВЕРІ, КЕРОВАНІ ЖЕСТАМИ: Задні двері, керовані жестами, є опцією, яка дозволяє керувати відкидними дверми (як для відкриття, так і для закриття), коли ви перебуваєте біля автомобіля, без необхідності торкатися транспортного засобу або брелка з ключами. За умови, що брелок з ключами виявлено детектором, відкидні двері реагують на рухи ніг завдяки сенсорам, що розташовані по обидва боки від задніх дверей.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

НАЙБІЛЬШИЙ У СВОЄМУ КЛАСІ ПРОСТІР ДЛЯ НІГ: З таким щедрим простором для ніг кожен пасажир під час поїздки у Discovery почуватиметься без перебільшення комфортно. На пасажирів другого ряду припадає 954 мм, тоді як в опційному третьому ряду вони отримають 851 мм. У салоні вдосталь простору для комфортної подорожі для сімох осіб.

МІСЦЕ ДЛЯ РЕЧЕЙ І БАГАЖУ: Оцініть бездоганно сплановані рішення для зберігання речей у місцях, де ви цього не очікували, – від верхньої та нижньої шухлядок на SE, HSE і HSE Luxury до відділення у центральному підлокітнику та опцією холодильного відсіку, а також місця для двох iPad, двох літрових пляшок або п'яти iPad-міні.

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ: Щоб забезпечити збереження ідеальної температури в салоні, Discovery обладнано високоефективною системою кліматичного контролю. Опціонально для моделей HSE and HSE Luxury. За допомогою опції автоматичної системи на чотири зони кожен у салоні може відрегулювати температуру в своєму окремому місці для більшого індивідуального комфорту.

МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ: Discovery має вдосталь точок для заряджання мобільних пристроїв, які доступні для пасажирів усіх трьох рядів сидінь. Кожен пасажир, незалежно від того, де він сидить, може не переривати користування планшетом, мобільним телефоном чи іншим пристроєм під час заряджання.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

TOUCH PRO: Наступне покоління програмного забезпечення Touch Pro підносить можливості зв’язку у Discovery на абсолютно новий рівень. 10-дюймовий сенсорний дисплей із високою роздільною здатністю відображає інформацію швидко та чітко та забезпечує високий рівень підключення та зв’язку.

СИСТЕМА CONNECT PRO: Функції та послуги системи Connect Pro включають додатки InControl, служби Remote Premium та Pro та точку доступу Wi-Fi, забезпечуючи найвищий рівень зв’язку та зручності.

PRO SERVICES ТА ТОЧКА ДОСТУПУ WI-FI: Як частина Connect Pro, Pro Services та точка доступу Wi-Fi і певна кількість підключених навігаційних функцій включають інформацію про ситуацію на дорозі в реальному часі, доступні місця для паркування та їх ціни (якщо доступно), а також зображення вуличного рівня. З додатком планувальника маршруту Route Planner у вашому смартфоні можна надсилати до автомобіля інформацію про пункти призначення просто з телефону, а також отримати маршрути громадського транспорту (або пішохідні) до пункта призначення, щойно ви припаркувалися.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ НА ЗАДНІХ СИДІННЯХ: Опціонально для моделей HSE та HSE Luxury розважальна система для пасажирів на задніх сидіннях має два 8-дюймові екрани в підголівниках і може відтворювати фільми та телеканали, в тому числі цифрові. Кожний екран оснащений системою незалежного керування. Два USB-порти 3.0, один роз'єм HDMI та інтерфейс Mobile High-Definition Link, який підтримує більшість смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Також передбачені два комплекти навушників WhiteFire® та пристрій бездротового дистанційного керування.

СИСТЕМА ЗАХИСТУ PROTECT: Якщо ви потрапили в аварію, система захисту Protect автоматично сповістить про це аварійно-рятувальні служби, або ви можете викликати їх самостійно за допомогою кнопки в автомобілі. Ви також може викликати оператора служби підтримки Land Rover Optimised Assistance у разі, якщо вам потрібна технічна допомога. Також система захисту Protect пропонує доступ до сервісу Remote Essentials, де можна переглянути стан вашого транспортного засобу й відстежити подорож, щоб знизити ваші транспортні витрати.

АУДІО: Виберіть із чотирьох аудіосистем ту, яка вам до вподоби. Система Land Rover System має 6 динаміків, тоді як посилена версія має 10. Ми також співпрацюємо з компанією MeridianTM, яка наразі розробляє дві провідні аудіосистеми для Discovery. Версія Surround Sound System на 380 Вт матиме 10 динаміків і двоканальний сабвуфер, а на 825 Вт – 16 динаміків і сабвуфер.

ЗВУКОВА СИСТЕМА MERIDIAN™ SOUND SYSTEM: За допомогою ретельного розташування 10 динаміків і двоканального сабвуфера забезпечується величезна роздільна здатність, кришталево чисті високі частоти і повні та глибокі баси.

ЗВУКОВА СИСТЕМА MERIDIANSURROUND SOUND SYSTEM: Уся повнота і яскравість живого виконання забезпечується завдяки розташуванню в певному порядку 14 передніх, бічних і задніх динаміків і двоканального сабвуфера – легко зібраних за допомогою технології Trifield.

Ексклюзивно для Meridian Trifield прекрасно поєднує в собі центральний канал і канал навколишнього об'ємного звуку з лівим і правим каналами, що забезпечує оптимальне, послідовне враження від звуку для кожного пасажира.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ДОРОЗІ: Discovery було спроектовано так, щоб забезпечити відчуття впевненості, комфорту і захоплення їздою, що змусить кілометри доріг пролітати непоміченими. Задоволення від їзди зростає завдяки електронній підтримці рульового управління Electronic Power Assisted Steering, тоді як система управління кутовим гальмуванням Corner Brake Control допомагає підтримувати стабільність при гальмуванні на поворотах шляхом модуляції гальмівного тиску, ініційованого водієм.

ДИНАМІЧНИЙ КОНТРОЛЬ СТАБІЛЬНОСТІ – DYNAMIC STABILITY CONTROL: Динамічний контроль стабільності (DSC) відстежує динаміку поведінки автомобіля і втручається, якщо транспортний засіб не реагує на дії водія. Це гарантує, що Discovery забезпечує збалансовану й стійку їзду. Таку, якою ви будете насолоджуватися і на дорозі, і поза нею.

ПОЛЕГШЕНА ПІДВІСКА: Концепція побудованої з легких алюмінієвих компонентів підвіски є повністю незалежною, з подвійним поперечним важелем, конструкція якого має широке розподілення спереду і покращене багатоканальне розташування ззаду.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ: Discovery має більш високу ефективність завдяки таким нововведенням, як інтелектуальна технологія стоп/старт, новий двигун Ingenium, застосування легких матеріалів і поліпшена аеродинаміка. Транспортні засоби, обладнані електронною пневмопідвіскою, також виграють від зниження швидкості, коли транспортний засіб автоматично знижує швидкість для зменшення опору під час круїзного руху.

МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL: Система All Terrain Progress Control (ATPC) є новітньою безпрецедентною розробкою, яка пропонується як опція й дозволяє водіям встановити й підтримувати постійну швидкість за складних умов їзди. Працюючи як система круїз-контролю, вона функціонує на проміжку між 2 км/год і 30 км/год, допомагаючи забезпечити повну концентрацію на рульовому управлінні і відшукати шлях для подолання перешкод.

ЗОНДУВАННЯ БРОДУ: З максимальним показником глибини до 900 мм у своєму класі функція Wade Sensing, що пропонується як опція, може виявитися для водія неоціненною. Унікальні для Land Rover датчики, розташовані на дверних дзеркалах, через сенсорний екран надають водієві в режимі реального часу візуальну інформацію про глибину броду, а також його максимально допустимий рівень.

TERRAIN RESPONSE 2 – СИСТЕМА РЕАГУВАННЯ НА РЕЛЬЄФ: Наша унікальна система реагування на рельєф дозволяє водію оптимізувати роботу систем автомобіля: двигуна, коробки передач, центрального диференціалу й шасі відповідно до особливостей поверхні місцевості, шляхом вибору одного з режимів руху. Система реагування на рельєф Terrain Response 2, що пропонується як опція, дозволяє вибирати відповідний для конкретних умов режим руху.

ПОДВІЙНО-ШВИДКІСНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ: З додатковим набором нижніх шестерень ця система гарантує вам точну швидкість і контроль руху. Серцем подвійно-швидкісної КПП є електронний центральний диференціал, що пропонує розподіл крутного моменту 50:50 між передньою й задньою віссю з можливістю запобіжного блокування осей, перш ніж починається ковзання.

ЕЛЕКТРОННА ПНЕВМОПІДВІСКА: Найновіша електронна 4-кутова система пневмопідвіски забезпечує колесам виняткову стабільність і врівноваженість. Здатна боротися з перешкодами, ця система підтримує Discovery в рівновазі незалежно від того, наскільки пересіченою є місцевість. Для безпрецедентної якості поїздки за необхідності вона плавно перемикає висоти.

БУКСИРУВАННЯ:З потужністю буксирування до 3500 кг можливості Discovery є значно вищими, ніж у інших авто. Доступні функції включають електромеханічне розгортання буксирної балки, підтримку жорсткого зчеплення та вантажу і систему вимірювання носового навантаження, що допомагає підняти буксирування на новий рівень.

ЗАСОБИ ПІДТРИМКИ ВОДІЯ

СИСТЕМА УТРИМАННЯ СМУГИ LANE KEEP ASSIST З МОНІТОРОМ СТАНУ ВОДІЯ DRIVER CONDITION MONITOR: Lane Keep Assist відстежує, коли автомобіль починає ненавмисно виходити за межі обраної смуги і вирівнює курс. Driver Condition Monitor відстежує стан водія, і якщо його хилить у сон, дає йому попередження про те, що необхідно зробити перерву.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З ПІДТРИМКОЮ ДИСТАНЦІЇ: Коли ви з крейсерською швидкістю рухаєтесь автострадою або подорожуєте тихохідними дорогами, система триматиме ваш автомобіль на безпечній відстані від авто попереду, якщо воно раптом уповільниться або зупиниться, без необхідності застосування педалей. Коли автомобіль попереду прискорює швидкість, Discovery робить так само.

АВТОНОМНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ: У разі виявлення небезпеки потенційного зіткнення на швидкості між 5 км/год. та 80 км/год. автономна система екстреного гальмування ініціює попередження, даючи вам час, щоб вжити заходів. Якщо ви нічого не зробили і небезпека зіткнення все ще існує, система застосовує гальмування.

КОНТРОЛЬ СЛІПИХ ЗОН ІЗ СИСТЕМОЮ РОЗПІЗНАВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ПІД ЧАС РУХУ ЗАДНІМ ХОДОМ: Якщо ваш автомобіль виявить інший автомобіль у мертвій зоні, коли ви починаєте змінювати смуги руху, система моніторингу сліпих зон застосує прийнятний крутний момент, що допоможе уникнути водієві руху в бік транспортного засобу, що наближається. Використовуючи таку саму технологію, система Reverse Traffic Detection попереджає вас про транспортні засоби, пішоходів або інші небезпеки, що наближаються з будь-якого боку вашого автомобіля під час руху заднім ходом.

PARK ASSIST – СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПАРАЛЕЛЬНОГО ТА ПЕРПЕНДИКУЛЯРНОГО ПАРКУВАННЯ, А ТАКОЖ ВИЇЗДУ З МІСЦЯ ПАРКУВАННЯ: Ця система робить паралельне та перпендикулярне паркування простішим, ніж будь-коли завдяки автоматичному спрямуванню вашого авто на вільне паркувальне місце. Просто виберіть відповідну передачу і контролюйте швидкість, гальма і педаль акселератора. Park Assist також допоможе вам виїхати з місця паркування за допомогою вказівок на екрані.

СИСТЕМА КАМЕР КРУГОВОГО ОГЛЯДУ: Надаючи можливість зовнішнього огляду на 360° з допомогою сенсорного екрана, ця система полегшує в'їзд чи виїзд у різних ситуаціях – від паркування біля бордюру до перебування в обмеженому просторі чи на розв'язках. Ви почуватиметеся впевненіше навіть у найтісніших місцях і ситуаціях.

ІННОВАЦІЇ

ДВИГУНИ INGENIUM: Ingenium – наша порода двигунів, призначена для легкого використання, вишуканості та ефективності, включає новий бензиновий двигун Si4 Ingenium 300 к.с. Двигун Td4 Ingenium оснащений єдиним турбонаддувом зі змінним соплом турбіни і високоефективним проміжним охолоджувачем із водяним охолодженням для чудових реакцій двигуна. Високопродуктивний двигун Ingenium Sd4 240 к.с. забезпечує ідеальне поєднання найкращої у своєму класі продуктивності та чудової керованості за низької швидкості руху.

8-ШВИДКІСНА АВТОМАТИЧНА ТРАНСМІСІЯ: Усі бензинові й дизельні двигуни в Discovery працюють у парі з керованою електронікою 8-ступеневою трансмісією ZF, налаштованою інженерами Land Rover для поєднання плавного переходу з винятково швидким реагуванням. Зміна передач з вісьмома близько розташованими співвідношеннями відбувається майже непомітно.

LAND ROVER IGUIDE: Спеціальний додаток Land Rover iGuide застосовує новітні технології розширеної реальності, щоб якнайкраще пояснити всі функції керування вашим Discovery. Він також дублюється як мобільний порадник для користувача, гарантуючи, що у вас під рукою завжди буде відповідь на будь-яке запитання.

З введенням системи InControl деякі описані функції можуть пропонуватися як опції й залежати від країни продажу автомобіля чи силової мережі. Будь ласка, зверніться до уповноваженого роздрібного продавця щодо наявності моделей і повних умов продажу й обслуговування. Деякі функції вимагають наявності відповідної SIM-картки з договором про певні послуги, який потребує подальшого підпису після початкового терміну, визначеного роздрібним продавцем. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим в усіх місцевостях. Apple Watch є торговою маркою Apple Inc, зареєстрованою в США та інших країнах. Програмне забезпечення InControl потрібно завантажити з Apple/Android Store. 

*WhiteFire® є зареєстрованою торговою маркою Unwired Technology LLC і будь-яке використання цих марок компанією Land Rover відповідає положенням ліцензії.

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 4 005 696 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 789 585 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 096 395 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 361 143 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 703 027 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 364 171 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 809 024 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності