Власникам

СЛУЖБА ДОПОМОГА НА ВИПАДОК АВАРІЇ

ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

СЛУЖБА ДОПОМОГА НА ВИПАДОК АВАРІЇ
image

Що робити у разі аварії

Використовуючи нашу програму обслуговування у разі аварії, ви матимете доступ до національної мережі авторизованих центрів допомоги на випадок дорожньо-транспортної пригоди, в яких ваш Land Rover буде відновлено, а ремонтні роботи будуть сертифіковані.

Забудьте про незручності, пов‘язані з аварією

У випадку дорожньо-транспортної пригоди достатньо лише одного дзвінка для проходження усієї відповідної процедури. Персональний менеджер з питань надзвичайних ситуацій візьме у вас детальну інформацію, налагодить контакт з вашою страховою компанією та забезпечить доставку автомобіля.

Ми організуємо вашу подальшу подорож, надамо підмінний автомобіль, проведемо оцінювання та отримаємо дозволи на виконання ремонту, інформуючи вас про кожний крок.

Автомобілі, нездатні пересуватися самостійно

У разі доцільності служба допомоги на випадок аварії направить до вас досвідченого техніка, схваленого компанією Land Rover, де б ви не були – вдома або у дорозі. Якщо проблему неможливо усунути прямо на узбіччі, ми доставимо ваш автомобіль до найближчого дилерського центру Land Rover чи авторизованої станції технічного обслуговування у залежності від того, що ближче до вашого дому.

Телефонуйте до служби допомоги на випадок аварії за номером (044) 494 29 51

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ НА ДОРОГАХ ROADSIDE ASSISTANCE
image

Програма підтримки на дорогах Roadside Assistance (044) 494 29 51

Скачати Буклет Land Rover Roadside Assistance

Загальні положення

Land Rover Assistance – це програма всебічної підтримки, розроблена спеціально для власників Land Rover, що дозволяє водієві зберігати абсолютну впевненість під час кожної подорожі. Ця програма передбачає надання підтримки у випадку будь-якої непередбачуваної ситуації на дорозі – від неможливості продовжувати рух через поломку або нещасний випадок аж до незначних несправностей (ушкодження шин тощо).

У разі неможливості продовжувати рух на Вашому автомобілі програма Land Rover Assistance забезпечить технічне обслуговування Вашого автомобіля. Якщо проблему неможливо вирішити безпосередньо на місці, ми доставимо Ваш автомобіль до найближчого Авторизованого сервісного центру Land Rover. Якщо оперативний ремонт Вашого автомобіля в Авторизованому сервісному центрі Land Rover є неможливим, Ви зможете скористатися однією здодаткових послуг, наприклад – орендованим автомобілем.

Послуги в рамках програми Land Rover Assistance надаються протягом гарантійного періоду.

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

У цьому буклеті слова та фрази вживаються у такому значенні

Автомобілі, на які поширюється дія програми – придбані в офіційного дилера автомобілі Land Rover, на які поширюється Гарантія виробника на нові автомобілі, що були вперше зареєстровані на території однієї з країн, на території яких діє програма.

Ваш автомобіль – автомобіль марки Land Rover, на який поширюється дія програми Land Rover Assistance.

Додаткові послуги – оренда автомобіля, доставка до кінцевого пункту подорожі, оплата витрат на проживання у готелі, повернення автомобіля та доставка автомобіля з-за кордону.

Дорожньо-транспортна пригода – зіткнення Вашого автомобіля з іншим об’єктом, людиною або твариною.

За кордоном – на території будь-якої з країн Європи за межами країни проживання.

Інші причини, не пов’язані з несправністю автомобіля – залишені в автомобілі або втрачені ключі та їх викрадення, використання палива неналежного типу, відсутність палива, ушкодження шини, розбите скло, ушкодження або поломка внаслідок пожежі, викрадення або акт вандалізму, утримання автомобіля у непридатному для експлуатації стані, недотримання правил і термінів технічного обслуговування, визначених виробником автомобіля.

До країн Європи належать Австрія, Андорра, Бельгія, Бєларусь, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Великобританія, Гібралтар, Греція, Данія (за винятком Фарерських островів), Естонія, Ірландська Республіка, Ісландія, Іспанія (включаючи Балеарські та Канарські острови), Італія (включаючи Ватикан), Кіпр (північний та південний), Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Мальта, Монако, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія (за винятком Аландських островів), Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Чорногорія, Швейцарія та Швеція.

Країни, на території яких діє програма – Австрія, Бельгія, Великобританія, Гібралтар, Естонія, Ірландська Республіка, Іспанія (включаючи Балеарські острови та о. Тенеріфе за винятком о. Гран-Канаріа), Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Чеська Республіка та Швейцарія.

Країна проживання – країна, в якій було вперше зареєстровано Ваш автомобіль.

Неможливість продовжувати рух – стан, за якого подальша поїздка (подорож) на Вашому автомобілі є неможливою через несправність автомобілядорожньо-транспортну пригоду або з інших причин, не пов’язаних із несправністю автомобіля.

Несправність автомобіля – будь-яка несправність, що покривається Гарантією виробника на нові автомобілі.

УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Служба підтримки

Служба підтримки (Assistance Centre) працює щоденно та цілодобово. Незалежно від місця Вашого перебування – у країні проживання чи за кордоном – до Ваших послуг досвідчений персонал, який володіє Вашою мовою та може організувати вжиття своєчасних заходів і надання відповідних ресурсів.

Надання технічної допомоги за місцем проживання

У разі неможливості продовжувати рух на Вашому автомобілі, який знаходиться безпосередньо за місцем Вашого проживання, Програмою передбачено надання відповідної допомоги. Нашою метою є ремонт Вашого автомобіля та надання змоги розпочати поїздку. Якщо цього неможливо досягти протягом прийнятного для Вас часу, Ваш автомобіль буде відремонтовано у найближчому Авторизованому сервісному центрі Land Rover.

Ремонт на дорогах

Програма передбачає надання технічної підтримки у разінеможливості продовжувати рух на Вашому автомобіліпід час перебування на території країни проживання. Нашою метою є ремонт Вашого автомобіля та надання змоги розпочати поїздку. Якщо цього неможливо досягти протягом прийнятного для Вас часу, Ваш автомобіль буде відремонтовано у найближчому Авторизованому сервісному центрі Land Rover.

Підтримка на території Європи

Програмою передбачено надання технічної підтримки у разі неможливості продовжувати рух на Вашому автомобілі під час перебування в країнах Європи. Нашою метою є ремонт Вашого автомобіля та надання змоги розпочати поїздку. Якщо цього неможливо досягти протягом прийнятного для Вас часу, Ваш автомобіль буде відремонтовано у найближчому Авторизованому сервісному центрі Land Rover.

Додаткові послуги

Якщо виникла несправність Вашого автомобіля не може бути усунена на місці, а проведення ремонту у найближчому Авторизованому сервісному центрі Land Rover протягом прийнятного для Вас часу є неможливим, Вам та Вашим пасажирам буде надано можливість дістатися місця призначення. Залежно від конкретних умов, Вам буде запропоновано можливість скористатися одним або кількома із наступних варіантів

 • використання змінного автомобіля
 • поїздка громадським транспортом
 • проживання у готелі

Зазначені додаткові послуги надаютьсяза умови їх доступності та за рішенням представників компанії Land Rover Limited (див. ТЕРМІНИ ТА УМОВИ).

Змінний автомобіль

У більшості випадків на час ремонту Вашого автомобіляВам буде запропоновано змінний автомобіль на термін до 5 робочих днів (до 10 днів – у разі неможливості продовжувати рух на Вашому автомобілі під час перебування за кордоном). Крім того, Програма підтримки Land Rover Assistance передбачає компенсацію витрат на таксі для отримання та повернення змінного автомобіля. Максимальна сума компенсації становить 100 євро.

Громадський транспорт

Якщо надання змінного автомобіля є неможливим, Програмою передбачено оплату вартості проїзду водія та пасажирів до місця призначення залізничним транспортом у вагоні другого класу або оплату авіаквитків на рейс економ-класу.

Проживання у готелі

Якщо неможливість продовжувати рух настає на відстані понад 80 км від місця Вашого проживання та ночівля у готелі є найбільш зручним варіантом, Програмою передбачено оплату витрат на проживання у готелі водія та пасажирів терміном на 1 добу (7 діб, якщо неможливість продовжувати рух настала за кордоном).

Зберігання автомобіля

За потреби Програмою передбачена оплата зберіганняВашого автомобіля до завершення його ремонту в рамках програми Land Rover Assistance. Максимальна сума компенсації становить 100 євро.

Отримання або доставка автомобіля

Програма Land Rover Assistance передбачає компенсацію у прийнятних межах витрат, пов’язаних із отриманнямВашого автомобіля після його ремонту. Якщо відстань від Авторизованого сервісного центру Land Rover до місця Вашого проживання перевищує 80 км, в якості альтернативи Вам буде запропоновано можливість доставки відремонтованого автомобіля додому.

Повернення автомобіля з-за кордону

Якщо ремонт Вашого автомобіля в Авторизованому сервісному центрі Land Rover за кордоном не може бути завершений до запланованої дати виїзду, Програмою передбачено організацію та оплату повернення Вашого автомобіля до країни проживання.

Передача екстрених повідомлень

У разі виникнення затримки під час подорожі черезнеможливість продовжувати рух на Вашому автомобіліПрограма передбачає негайне інформування Вашої родини, друзів чи надання відповідної інформації на підприємство (установу), де Ви працюєте.

ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ ЗА ПІДТРИМКОЮ

У разі виникнення потреби у підтримці через неможливість продовжувати рух Вам слід негайно звернутися до Служби підтримки Land Rover. Будь-ласка, не вживайте жодних самостійних заходів.

Під час звернення до Служби підтримки Land Rover по можливості тримайте напоготові наступну інформацію, що допоможе нам значно прискорити процедуру надання допомоги

 • Ваше ім’я та точне місце перебування
 • реєстраційний номер та ідентифікаційний номер (VIN) Вашого Land Rover
 • коротка характеристика інциденту
 • номер Вашого контактного телефону

Телефонні номери

У переліку нижче вказано по два телефонні номери для кожної країни. Один з цих номерів призначений для звернення за підтримкою на території країни проживання, інший – для звернення за підтримкою під час перебуванняза кордоном. Пам’ятайте! Для отримання допомоги слід телефонувати на номер телефону для країни, в якій Ваш автомобіль було вперше зареєстровано. Цей номер може вирізнятися від номера телефону для країни, на території якої Ви потребуєте підтримки.

РЕМОНТ ЛАКОФАРБОВОГО ПОКРИТТЯ
image

Маючи найсучасніше обладнання, наш центр лакофарбового покриття здатний потурбуватися про будь-який аспект вашого ремонту та відповідних організаційних заходів.

За допомогою послуг аварійного ремонту ми надамо вам підтримку на всіх етапах, запропонувавши такі переваги:

 • Безкоштовне оцінювання у вашій присутності або за попередньою домовленістю
 • Увесь комплекс послуг з ведення справи, налагодження контактів і листування зі страховими компаніями та брокерами. Ми гарантуємо швидке та полегшене проходження всього процесу від моменту аварії до остаточного ремонту
 • Використання оригінальних запчастин Land Rover
 • Безкоштовний підмінний автомобіль, за наявності застосовуються певні умови
 • Швидке виконання всіх видів робіт – від ремонту після значних аварій і до усунення малих подряпин и поверхневих дефектів у відповідності до вимог стандартів ISO та VBRA
 • Найсучасніше обладнання та найновіші низькотемпературні сушильні печі
 • Використання технологій і стандартів ремонту, схвалених компанією Land Rover
 • Повна сертифікація для захисту гарантії та вартості перепродажу

Ці послуги гарантують повернення вашого автомобіля на дорогу у найстисліші можливі терміни, та ви можете бути впевнені, що роботи виконуватимуться відповідно до найвищих стандартів компанії Land Rover.

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 743 808 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 607 205 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 959 335 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 272 153 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 591 685 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 274 983 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 690 752 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності