ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Range Rover Sport

RANGE ROVER SPORT вигода до 370 000 гривень*

Range Rover Sport. Це не просто розкішний спортивний позашляховик. Це найшвидший, найбільш динамічний Land Rover всіх часів. Він створений для тих, хто обирає азартне, залучене керування, не бажаючи розлучатися із елегантним комфортом та безпекою.  Довершені технології, лінійка потужний двигунів поєднана із міцним алюмінієвим кузовом наділяють Range Rover Sport справді феноменальними ходовими характеристиками. Range Rover Sport неперевершений не лише на дорозі, але й в умовах суворого бездоріжжя.

Лише до кінця грудня 2017 року ви можете отримати особливі умови на придбання Range Rover Sport – вигода до 370 000 гривень* при придбанні автомобіля.

Максимальне задоволення від водіння забезпечать прогресивні технології, який оснащеноRange Rover Sport. Система Low Traction полегшує старт на слизьких поверхнях, вдосконалена система Advanced Tow Assist допомагає водію при маневруванні з причепом або трейлером та автоматично направляє автомобіль відповідно до обраного курсу. Система долання броду Wade Sensing дозволяє долати брід та затоплені ділянки дороги глибиною до 850 мм. А комфорт та поєднання водія із автомобілем забезпечить мультимедійна система InControl Touch Pro із 10-дюймовим сенсорним дисплеєм, який вирізняється інтуїтивним управлінням.

* Вигода розповсюджується на автомобілі Range Rover Sport 2017 модельного року наявні на складі в Україні. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації. Розмір знижки для моделі Range Rover Sport у комплектації SE станом на 25.10.2017 року становить 370 000 гривень та розрахована за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/. Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 1 до 31 грудня 2017 року

 
 

 

 
image

RANGE ROVER

Від 3 488 800 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

RANGE ROVER SPORT

Від 2 371 138 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 121 315 грн.

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 342 565 грн.

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

RANGE ROVER EVOQUE КАБРІОЛЕТ

Від 1 806 700 грн.

Kабріолет для будь-якої пори року

image

АБСОЛЮТНО НОВИЙ DISCOVERY

Від 2 021 635 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

НОВИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 283 380 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик