ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

RANGE ROVER EVOQUE

Розпочни весну яскраво з Range Rover Evoque - Орієнтовна ціна від 1 250 000 гривень*

RANGE ROVER EVOQUE - cправжній Range Rover у компактному прояві. Він завжди готовий до пригод на будь-якому маршруті, від незнайомих міських лабіринтів до престижних кварталів, від сонячних пляжів до гірськолижних схилів. Range Rover Evoque поєднав у собі унікальний дизайн, вишукане оздоблення салону, міць, ефективність, драйв і динаміку ставши ідеальним втіленням ритмів сучасного мегаполісу.

Range Rover Evoque задає тон в класі компактних кросоверів своїми дизайнерськими рішеннями, що стали синонімом сучасного яскравого стилю життя. Настав новий етап розвитку автомобіля. Range Rover Evoque в кузові кабріолет - перший в світі компактний SUV-кабріолет преміум-класу, який встановлює нові стандарти дизайну, продуктивності та задоволення від водіння.

Мультимедійна та інформаційно-розважальна система гарантує чудові емоції під час кожної подорожі. Набір сучасних технологій пов'язують тебе з усім світом. Досконало продумана навігаційна система, високотехнологічна аудіосистема Meridian, проекційний дисплей на вітрове скло, система розпізнавання голосу, система Remote Premium дозволяє контролювати і дистанційно взаємодіяти з автомобілем - все аби ти почувався максимально комфортно. Range Rover Evoque це уособлення стилю та елегантності Range Rover у компактних розмірах та яскравому дизайні.

Обирай Range Rover Evoque - виділяйся у натовпі.

* Вартість автомобіля вказана для моделі Range Rover Evoque у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 із урахуванням вартості додаткового обладнання та з врахуванням спеціальних умов придбання. Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості відповідного автомобіля в стандартній комплектації в наявності.Розмір знижки станом на 27.04.2018 року становить 207 675 гривень еквівалентний 6 500 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті winner.ua.  Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення. Остаточну вартість автомобіля та розмір вигоди необхідно уточнювати в автоцентрі "Royal Motors".

Строк дії пропозиції з 1 до 31 травня 2018 року

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 546 512 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 549 161 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 839 000 грн.

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 343 696 грн.

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

RANGE ROVER EVOQUE КАБРІОЛЕТ

Від 1 840 226 грн.

Kабріолет для будь-якої пори року

image

НОВИЙ DISCOVERY

Від 1 747 050 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 182 538 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик