ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Discovery Sport

DISCOVERY SPORT від 1 170 000 гривень*

Досконале поєднання виразного дизайну, інженерних рішень та універсальності для стоврення довершеного сімейного компактного позашляховика.

Discovery Sport готовий до пригод будь-якого масштабу. Досконалі пропорції доповнені деталями та акцентами кузова. Могутня постава підкреслює широкі можливості Discovery Sport. Це автомобіль для тебе та твоєї родини, саме тому визначним завдання стало гарантування максимальної безпеки пасажирів. Discovery Sport отримав 5 зірок у рейтингу безпеки Euro NCAP. Усі системи автомобіля спрямовані на те, щоб забезпечити тобі комфортний та приємний водійський досвід, та гарантувати твоїм близьким найвищий рівень безпеку.

Ми знаємо, як ти любиш подорожувати, відкривати світ, прокладати власні шляхи, ми знаємо, що пригоди у твоєму ДНК, саме саме для тебе створили Discovery Sport. Офіційна дилерська мережа Land Rover запрошує відправитися підкоряти нові маршрути, адже найкращий супутник для подорожей Україною автомобіль Discovery Sport наразі на спеціальних умовах* придбання.

Технології Discovery Sport, такі як запатентована Land Rover ситема Terrain Response, яка дозволяє автомобілю підлаштовуватися під тип поверхні, система допомоги при спуску з гори, завдяки якій ви без зусиль подолаєте круті схили, адаптивний круїз-контроль для комфортних подорожей на великі відстані, система адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics для досягнення оптимального балансу між плавністю ходу і керованістю, а також система векторизації крутного моменту для впевненого проходження поворотів, забезпечують стійкість, керовність, впевненість та комфорт на будь-яких шляхах.

*Вартість автомобіля вказана для моделі Land Rover Discovery Sport у комплектації S із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 з урахуванням вартості додаткового обладнання та з врахуванням спеціальних умов. Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості відповідного автомобіля в пакетній комплектації в наявності. Розмір знижки станом на 26.12.2017 року становить 314 925 гривень еквівалентний 9 500 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті winner.ua.

Строк дії пропозиції з 26 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року

 

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 959 200 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 690 842 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 407 335 грн.

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 523 585 грн.

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

RANGE ROVER EVOQUE КАБРІОЛЕТ

Від 2 050 300 грн.

Kабріолет для будь-якої пори року

image

НОВИЙ DISCOVERY

Від 2 294 215 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 456 420 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик