Про нас

Компанія «Роял Моторс» - офіційний дилер Land Rover

Про дилерський центр

Автоцентр Royal Motors був відкритий 14 липня 2006 року, і з тих пір надає можливість всім жителям Одеси, не виїжджаючи за межі міста, придбати такі легендарні машини як Land Rover. Дані автомобілі поєднують в собі надійність і комфорт, стильність і вишуканість, і можуть задовольнити смаки і переваги навіть найвимогливішого клієнта.

Автоцентр розташований на території площею більше 2000 квадратних метрів уздовж центральної одеської автомагістралі.

 

Автоцентр загальною площею більше ніж 2000 кв.м. відповідає високим вимогам, а також корпоративним стандартам Land Rover. Royal Motors територіально роздільний на: фасадну ділянку, яка включає велику гостьову стоянку, show-room, зону сервісу і внутрішній двір СТО. Автоцентр включає спеціалізований центр з продажу і технічного обслуговування автомобілів. Наші продавці-консультанти проконсультують і допоможуть вибрати оптимальний для Вас автомобіль, який не лише підкреслюватиме Ваш статус і індивідуальність, але і забезпечуватиме Вашу максимальну безпеку при їзді.

 

Контактна інформація
Україна, Одеса, вул. М. Грушевського, 39Б
тел.: (048) 734-18-00
autosalon@royal-motors.od.ua

Протягом більш ніж шiстдесяти років, автомобілі Land Rover є найкращими позашляховиками. Автоцентр Royal Motors, як офіційний ділер, пропонує Одеському регіону широкий модельний ряд. Якщо Ви шукаєте міцність і надійність разом із стильністю та потужністю, ви можете бути впевненим, що Land Rover надасть Вам надзвичайні враження. Широкий асортимент не лише автомобілів, але й колекційних аксесуарів, запропонованих в автоцентрі, не залишить байдужих навіть найвишуканіших клієнтів

 

Сьогодні в автосалоні «Роял Моторс» Вас зустрінуть професійні консультанти та нададуть повну інформацію щодо моделі, яка Вас зацікавила. За бажанням Ви маєте можливість замовити автомобіль з індивідуальною комплектацією, обраною з великої кількості додаткових опцій запропонованих Land Rover. 

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 806 859 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 736 293 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 967 420 грн.

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 442 336 грн.

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

RANGE ROVER EVOQUE КАБРІОЛЕТ

Від 1 975 316 грн.

Kабріолет для будь-якої пори року

image

НОВИЙ DISCOVERY

Від 1 875 300 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 269 348 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик