Про нас

Компанія «Jaguar Land Rover Одеса» - офіційний дилер Land Rover

Про дилерський центр

 

Єдиний концептуальний дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» на Півдні України спроектований відповідно до нового глобального стандарту "арочного" дизайну, що дозволяє в повній мірі відчути інноваційний підхід в будівництві. У дилерському центрі представлені легендарні британські автомобілі Jaguar та Land Rover.

Прямокутна будівля загальною площею 2544 м² розташована на ділянці 0.5 га. У дизайні виставкового залу використані властиві бренду британські риси: скло та горіхове дерево, втілюючи в собі нову концепцію ARCH CI.

 

 

У просторому шоу-румі представлений повний модельний ряд автомобілів Jaguar та Land Rover. Простір довкола автомобілів дозволяє їм «дихати», а спеціально спроектоване освітлення підкреслює їх неповторність.

 

 

Кожен клієнт може відвідати студію персоналізації автомобілей, де продемонстровані зразки обробки салону і палітри кузовного забарвлення, а також зону експонування колекцій аксесуарів та брендованої продукції.

 

 

Окрасою дилерського центру є комфортна зона відпочинку та баріста бар. Спокійна та затишна атмосфера, доступ до Wi-Fi, можливість насолодитися улюбленим напоєм, дозволяє провести час в автоцентрі безтурботно та приємно.

 

 

Із турботою про клієнтів спеціально розроблена нова зона заїзду на сервіс – Drive-in. Передача автомобіля на обслуговування відбувається не на вулиці, а в приміщенні.

 

 

На сервісі для обслуговування доступні 8 підйомників. Висококваліфікований сервіс забезпечують технічні фахівці, які проходять регулярне навчання на базі «Winner College», а також акредитацію від провідних фахівців академії Jaguar Land Rover.

 

 

Відвідати новий дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» і відчути новий рівень обслуговування та сервісу можливо за адресою: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б.

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 743 808 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 607 205 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 959 335 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 272 153 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 591 685 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 274 983 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 690 752 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності