ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

TOP GEAR ВИЗНАВ LAND ROVER DEFENDER АВТОМОБІЛЕМ РОКУ
13 грудня 2020

  • Новий Land Rover Defender отримав одразу дві нагороди від щорічної премії TopGear.com - Автомобіль Року та нагороду «Нестримна сила»
  • Defender визнаний одним із найміцніших позашляховиків зі всюдихідними можливостями, комфортом та практичністю
  • Defender відстояв першість у жорсткій конкуренції з кожним новим авто, випущеним за останній рік
  • На відзначення цієї події Land Rover і Top Gear разом тестуватимуть Defender на міцність, підвісивши три Defender на 60-метровому крані
  • Випробування покажуть у грудневому виданні журналу Top Gear та у цифровій презентації на каналі YouTube Top Gear, відеозапис премії TopGear.com Awards за лінком


Новий Land Rover Defender відзначили ще двома світовими нагородами у цьогорічній премії TopGear.com Awards: Автомобіль Року та «Нестримна сила». Судді оцінили новий Defender за його міцність, також відзначили продуктивність, яка у 21 столітті робить позашляховик блискучим спадкоємцем культового Land Rover Defender.

Коментуючи конкурс, редактор журналу Top Gear Джек Рікс зазначив, що нагороду Автомобіль року отримують кращі з кращих. «Ми усвідомлюємо, що оновлення знакової моделі - надзвичайно складне завдання. Land Rover правильно вчинив, що не поспішав та створив чудовий автомобіль», - каже редактор.

На одному з Defender Джек Рікс проїхав пустелею Намібії. Затори кільцевої автодороги Лондона долав на Defender у кузовах як 110, так і 90 - із різними двигунами, підтверджуючи універсальність позашляховика. «Це найміцніший та найбільш спроможний позашляховик, який ми коли-небудь тестували, і водночас вишуканий та якісно обладнаний сімейний автомобіль для міста», - підкреслив Рікс.

Нік Роджерс, виконавчий директор із проектування автомобілів Jaguar Land Rover, підтвердив: із самого початку бренд планував зберегти культову автентичність першого Defender та поєднати це прагнення із вимогами сучасного світу. «Ми невтомно створювали автомобіль із неймовірними позашляховими можливостями, привабливістю та високою керованістю на дорозі. Ми обладнали новий Defender найновішими технологіями зв’язку, інформаційно-розважальною системою Pivi Pro та оновленнями програмного забезпечення онлайн - для постійного вдосконалення операційної системи авто».

У підвішеному стані

Щоб відсвяткувати перемогу, Land Rover разом із журналом Top Gear об'єдналися, аби довести: новий Defender гідний титулу «Нестримна сила». Остаточний тест на міцність мав довести структурну міцність алюмінієвої платформи D7x: шляхом підвішування 3 стандартних Defender 110 виключно за їхні буксирувальні кільця на крані.

Тест проходив на полігоні Гейдон в Уорікширі: конструкцію підвішеного Defender 110 випробували вагою у 8 тон, і кожен Defender був обладнаний комплектом Adventure Pack та додатковим аксесуарами.

Том Форд із Top Gear прокоментував випробування: «Ми хотіли довести, що Land Rover Defender справді виправдовує ажіотаж навколо себе і вирішили протестувати його у стилі Top Gear. Хіба є кращий спосіб розважитися, ніж підвісити три Defender на мотузці 150-тонним краном?»

Новий Defender визнаний понад 30-ма всесвітніми преміями, у 2020 році нагороди Top Gear Land Rover Defender привозить додому. Серед відомих нагород - позашляховик 2021 року Motortrend, найкращий позашляховик Autocar та Найкращий позашляховик 2020 Parker's.

Новий Defender пройшов понад 62 000 тестів, перш ніж погодили інженерний проект. Шасі та архітектура кузова спроектовані так, щоб витримати процедуру екстремальних випробувань Land Rover: повторні та послідовні удари, які перевищують вимоги стандарту для позашляховиків та легкових автомобілів. З новим Defender, лінійка Land Rover Defender тепер складається з Defender 90 і Defender 110 - із можливістю замовити у майбутньому плагін-гібридний двигун. 

Відеозапис премії TopGear.com Awards за лінком.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 743 808 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 607 205 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 959 335 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 272 153 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 591 685 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 274 983 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 690 752 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності