ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

СІМЕЙНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ЗНАЙТИ ВАЖЛИВІ РЕЧІ
2 серпня 2016

image

Land Rover Discovery Sport — це автомобіль з ідеальною пам’яттю. Він став першим у світі транспортним засобом, оснащеним застосунком для відстеження Tile, який використовує ярлики Tile, маленькі Bluetooth-прилади, які можна прикріпити до різних предметів.

Застосунок Tile, який допоможе знайти загублені речі, входить до складу InControl Apps, інтегрованих у існуючий мультимедійний комплекс InControl Touch та новий InControl Touch Pro. Новий автомобіль Discovery Sport оснащений цими комплексами. У результаті співпраці Land Rover та Tile власники автомобілів Land Rover зможуть створити список «Основні речі», використовуючи екран у транспортному засобі. Застосунок буде перевіряти наявність речей зі списку під час кожного запуску. Якщо предмети загублено всередині салону авто, то ярлик Tile подає звуковий сигнал гучністю 90 децибел, щоб допомогти знайти їх.

У середньому щодня людина втрачає 15 хвилин свого часу на пошук загублених речей*. Якщо ви поспішаєте на роботу або не встигаєте відвезти дитину до школи, нова вбудована у ваш Discovery Sport технологія стане у нагоді. Вона повідомить про забутий водієм гаманець або рюкзак та вкаже на його місцезнаходження.

Пітер Вірк (Peter Virk), директор по мультимедійним технологіям Jaguar Land Rover, заявив: «Унікальна співпраця з Tile дозволить відстежувати статус предметів за допомогою сенсорного екрана Discovery Sport — таким чином, ситуація з забутими речами залишиться в минулому».

Мультимедійний комплекс InControl Touch Pro — це основне технологічне доповнення нашого автомобіля. Комплекс оснащений 10,2-дюймовим сенсорним екраном та меню з інтуїтивним керуванням і функціями перегортання та обертання, які зазвичай можна знайти у смартфоні чи планшеті. В основі системи лежить твердотільний накопичувач (SSD) об’ємом 60 Гб, що працює майже на 100 % швидше традиційного жорсткого диска, а також вперше використовується в автомобільній галузі високопродуктивний чотирьохядерний обчислювальний і графічний процесор Intel Quad-Core.

На додачу до нової технології, Discovery Sport 2017 модельного року вирізняється рядом удосконалень дизайну екстер’єру, у тому числі новою лімітованою серією оздоблення Discovery Sport Black, до якої входять решітка радіатора у стилі Dynamic, чорним написом SPORT та тонування стекол задніх дверей. Ми пропонуємо 4 додаткові кольори, у яких ви зможете оздобити екстер’єр свого New Discovery Sport: Silicon Silver, Farallon Black, Carpathian Grey і Aruba.

На даний момент додаток Tile доступний англійською, німецькою та французькою мовами. Інші мови будуть доступні пізніше. Доступність додатку Tile для українського ринку уточнюйте у офіційних дилерів.

*Джерело: «64 % людей витрачають 15 хвилин в день на пошук будь-яких своїх речей». Цей результат був отриманий в результаті дослідження, здійсненого незалежною компанією Censuswide на замовлення компанії Tile. Кількість учасників дослідження: 2000 споживачів Великобританії у віці від 16 років.

 

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик