ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

RANGE ROVER VELAR НАЙКРАСИВІШИЙ АВТОМОБІЛЬ У СВІТІ
29 березня 2018

  • Range Rover Velar визнали Світовим Дизайном Року 2018 на Церемонії Нагородження Автомобіль Року
  • Перемогу анонсували на Автошоу у Нью-Йорку, 28 березня
  • Range Rover Velar – унікальне поєднання інноваційного дизайну та технологічної довершеності
  • Нагорода перейшла до Range Rover Velar від переможця 2017 року - Jaguar F-PACE

Range Rover Velar визнано найкрасивішим автомобілем на планеті, саме він здобув титул Дизайн Року на Світовій Церемонії Нагородження Автомобіль Року 2018 у Нью-Йорку.

Чарівний, сучасний та надзвичайний представник родини Range Rover. Він поєднав в собі неперевершений дизайн, інноваційні технології та кращі інженерні традиції бренду.

Доктор Ральф Спет, генеральний директор Jaguar Land Rover, сказав: «Range Rover Velar - надзвичайний позашляховик. Абсолютно інноваційний, захоплючий ззовні та всередині, з неймовірними інформаційно-розважальними технологія Touch Pro Duo та визначними показниками продуктивності. Цей позашляховик говорить сам за себе.

Jaguar F-TYPE, Range Rover Evoque, Jaguar F-PACE, а тепер Range Rover Velar виграє дизайнерську премію на Церемонії Автомобіль Року. Я дуже вдячний, і хочу подякувати всім членам журі за довіру та підтримку. Команда Land Rover продовжуватиме свій унікальний та захоплюючий шлях – вище й за межі буденного.

Я також хочу подякувати команді, яка створювала Range Rover Velar за їхню пристрасть та відданість справі, за те, що вони змогли стрибнути ще вище та втілити неймовірне»

Унікальний дизайн Range Rover Velar має відмінно оптимізовані пропорції та приголомшливий силует. Його надтонкі матрично-лазерні світлодіодні фари, висувні дверні ручки, стильна інформаційно-розважальна система Touch Pro Duo - це відмінні риси редукціоністської концепції Range Rover.

Джеррі МакГоверн, головний дизайнер Land Rover, зазначив: «Подальша еволюція нашої філософії дизайну зумовлена увагою до створення надзвичайно бажаних автомобілів, які наші клієнти будуть обожнювати, які будуть закохувати в себе з першого погляду. Range Rover Velar - це нове інноваційне, технологічне та захоплююче слово в родині Range Rover.

Ми вдячні, що журі визнало невтомні зусилля наших дизайнерів та інженерів, які об'єдналися, щоб створити дійсно унікальний транспортний засіб.»

Розкішний позашляховик у фіналі змагався за нагороду Світовий Дизайн Року 2018 з Volvo XC60 та Lexus LC 500. Проте журі конкурсу Автомобіль Року, що складається з 82 впливових експертів з 24 країн світу, визнало дизайн Range Rover Velar достойним звання найкращого у світі.

Успіх Range Rover Velar слідує за неймовірною подвійною перемогою Jaguar F-PACE у 2017 році. Коли, перший кросовер від Jaguar здобув одразу дві найпрестижніші у світі нагороди: Автомобіль 2017 Року та Дизайн 2017 Року.

Розроблений, спроектований та випущений у Великій Британії, Range Rover Velar був представлений у минулому році і названий на честь оригінального концепту Range Rover кінця 1960-х років, Range Rover Velar стоїть між Range Rover Evoque і Range Rover Sport у преміальній лінійці Range Rover. Завдяки новітнім технологіям і використанню більш стійких матеріалів, ця розкішна модель призначена для того, аби ви виходили ще далі за межі буденного.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик