ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

ОТРИМАЙТЕ ДИСТАНЦІЙНІ ТА ІНШІ ПОСЛУГИ ВІД JAGUAR LAND ROVER ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
6 квітня 2020

Дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» на Овідіопольській дорозі, 3-Б із усією відповідальністю ставиться до поточної ситуації в країні і світі. І сьогодні, як ніколи, дуже важливо дотримуватися правил поведінки та обмежень, введених на період карантину. В інтересах наших клієнтів та співробітників ми втілили у життя  рішення, спрямовані  на захист їхнього здоров’я  та запобігання розповсюдженню вірусу COVID-19.

Відділ продажу/сервісу: (048) 734-18-00
E-mail: autosalon@royal-motors.od.ua

1. Послуга «Дистанційний сервіс».

Для вашого комфорту та безпеки працівник сервісного центру можемо самостійно забрати ваш автомобіль евакуатором, доставити на сервіс для виконання робіт та після повернути за вказаною вами адресою.

Ми дбаємо про ваше здоров’я та безпеку. Аби ви не відчували ніякого дискомфорту у період карантину, ми посилюємо застережні заходи під час прийому автомобіля на обслуговування. Наші співробітники ретельно миють руки із застосування спеціального дезінфікуючого розчину, працюють у нітрилових рукавичках та у захисній масці, зберігаючи безпечну з вами дистанцію. Ваш автомобіль ретельно миють, а ручки дверей, важіль передач, кришка паливного баку, ремені безпеки та ваші ключі, місця, які найбільш підпадають контакту, дезінфікують за допомогою спеціальних спиртових розчинів. Антибактеріальна обробка системи кондиціонування допоможе уникнути послаблення імунітету чи алергічної реакції на мікрочастинки, які регулярно накопичуються.

Деталі дізнайтесь у консультантів відділу сервісу.

2. Послуга «Дистанційний тест-драйв».

Ви плануєте купувати авто та бажаєте випробувати його? Наш працівник допоможе вам в цьому і вам не потрібно буде їхати до дилерського центру. Ми забезпечуємо проведення тест-драйву на демо автомобілі у зручному для вас місці. Після кожного тест-драйву автомобіль проходить ретельну дезінфекцію.

Деталі дізнайтесь у консультантів відділу продажу.

3. Послуги «Покупка онлайн» та «Дистанційна передача нового авто».

Ви можете онлайн купити як новий автомобіль, так і запасні частини для вашого авто. Вам тільки потрібно зв’язатися з нами через кнопку зворотнього зв’язку на сайті чи надіслати нам листа. Більш детальніше як придбати новий автомобіль онлайн.

4. Послуга «Тест-драйв на новому авто».

Ви чекаєте своє авто з сервісу? Не витрачайте даремно час та випробовуйте автомобілі Land Rover на тест-драйві у супроводі менеджера з продажу. Ви не тільки отримаєте позитивні емоції, а й багато цікавого дізнаєтесь про наші авто. Не забувайте, кожний автомобіль обробляється антисептичними засобами, ви можете бути впевнені у своїй безпеці.

Деталі дізнайтесь у консультантів відділу продажу.

Ми прагнемо зробити ваше життя простіше заради вашого щоденного задоволення!

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 743 808 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 607 205 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 959 335 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 272 153 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 591 685 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 274 983 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 690 752 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності