ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE ОТРИМАВ 5 ЗІРОК У РЕЙТИНГУ БЕЗПЕКИ EURO NCAP
14 квітня 2019

  • Новий позашляховик Range Rover Evoque отримав найвищу оцінку у п'ять зірок рейтингу безпеки Euro NCAP.
  • У випробуваннях Euro NCAP Range Rover Evoque отримав 94 бали за захист дорослих пасажирів і 87 балів за захист дітей.
  • Нова міцна і жорстка платформа Land Rover Premium Transverse Architecture гарантує, що модель Range Rover Evoque відповідає високим стандартам безпеки.
  • Тепер, окрім моделей Range Rover Velar та Land Rover Discovery, які нещодавно отримали п'ятизірковий рейтинг, такий самий високий рейтинг має і Range Rover Evoque, що став вже третьої моделлю в лінійці Land Rover, які отримали найвищий рейтинг Euro NCAP.

Новий позашляховик Range Rover Evoque отримав найвищий результат у п'ять зірок рейтингу безпеки Euro NCAP. Такі високі оцінки підтверджують його статус як одного з найбільш вишуканих, функціональних і безпечних компактних позашляховиків у своєму сегменті.

Range Rover Evoque отримав 94 бали за захист дорослих пасажирів, що є найвищою оцінкою серед моделей бренду Land Rover на сьогоднішній день. За захист дітей, які перебувають на задньому сидінні, модель отримала 87 балів. Побудований на основі нової платформи Premium Transverse Architecture, яка гарантує максимальну безпеку пасажирам, новий Range Rover Evoque оснащений інноваційними функціями допомоги водію, серед яких система екстреного гальмування, утримання смуги руху, системи  допомоги при паркуванні, камера заднього виду. Таке поєднання функцій у новому Range Rover Evoque забезпечило йому максимальний п'ятизірковий рейтинг у найскладнішій тестовій програмі Euro NCAP на сьогоднішній день.

Фінбар МакФол, директор із глобального маркетингу Jaguar Land Rover, прокоментував: «Для того, щоб у Range Rover Evoque ви могли почуватися комфортно як в міській зоні, так і за містом, ми удосконалили автомобіль новітніми технологіями, розробленими для запобігання ДТП, а також удосконалили архітектуру кузова, яка захистить пасажирів у випадку аварії. У Land Rover з'явився ще один п'ятизірковий автомобіль».

До переліку провідних  технологій нового Range Rover Evoque входить також дзеркало заднього виду ClearSight, яке одним натисканням перемикача перетворюється на відео екран високої роздільної здатності, що забезпечує чіткий огляд при низькому рівні освітлення.

Новий Range Rover Evoque підкорює розкішними елементами оздоблення, інноваційними технологіями та встановлює нові стандарти у сегменті компактних позашляховиків.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 665 453 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 525 297 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 800 590 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 158 786 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 605 285 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 153 508 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 666 454 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності