ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

НОВИЙ КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА
15 серпня 2018

Вітаємо шанувальників Jaguar Land Rover!

Раді повідомити вам про відкриття нового концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover Одеса. Уже наприкінці вересня ми вітатимемо вас за новою адресою: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б.

Наш інноваційний автосалон збудований відповідно до нового глобального стандарту «арочного» дизайну приміщення. Воно є двобрендовим, поєднуючи в собі легендарні британські бренди Jaguar та Land Rover. Будівля є відображенням нового покоління дилерських центрів.

Відкриття дилерського центру Jaguar Land Rover Одеса відбудеться 26 вересня 2018 року, а наступного дня розпочне офіційно роботу.

Jaguar Land Rover Одеса розмістився на ділянці в 0.5 га. Загальна площа будівлі в 2 544 м² має форму прямокутника з чіткими лініями. У дизайні виставкової зали використані притаманні бренду британські риси: скло та горіхове дерево, втілюючи в собі новітню концепцію ARCH CI.

У просторому шоу-румі для вас буде представлено по 5 автомобілів кожного бренду, ви зможете відвідати студію персоналізації автомобілів зі зразками оздоблення салону та кольорами кузова, зону експонування колекцій аксесуарів та брендованої продукції.    

Окрасою дилерського центру є елегантна зона для відпочинку та баріста-бар. Тому знайомство з нашими автомобілями стане ще більш приємним.

На сервісі для обслуговування автомобілів доступні 8 підйомників. Висококваліфікований сервіс забезпечуватимуть технічні спеціалісти, які проходять регулярне навчання на базі «Winner College», а також акредитацію від провідних фахівців академії Jaguar Land Rover.    

Із турботою про наших клієнтів спеціально розроблена нова зона заїзду на сервіс – Drive-in. Її суть полягає у тому, що клієнти сервісу одразу заїжджатимуть до приміщення сервісу, а прийомка авто відбуватиметься не на вулиці, а у комфортному критому приміщенні.

Завітайте до нашого нового дилерського центру Jaguar Land Rover Одеса вже наприкінці вересня та відчуйте новий рівень сервісу!

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 621 480 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 137 435 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 699 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 121 018 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 415 190 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 060 953 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик