ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

У ЧЕРВНІ LAND ROVER DEFENDER ПІДТРИМАЄ НАЙСКЛАДНІШІ У СВІТІ ПРИГОДНИЦЬКІ ПЕРЕГОНИ RED BULL X-ALPS 2021
11 червня 2021

Land Rover Defender вкотре продемонструє витривалість у ролі допоміжного автомобіля для екстремальних перегонів Red Bull X-Alps. Як офіційний автопартнер, Land Rover надасть парк автомобілів Defender 110 для супроводження найскладніших у світі пригодницьких перегонів.

Спортсмени Red Bull X-Alps подолають понад 1200 км виснажливого альпійського ландшафту впродовж 12 днів, з 20 червня до 2 липня 2021 року. Кожен із 32 учасників поєднає хайкінг, ультрабіг (біг на довгі дистанції),, альпінізм та парапланеризм у справжньому випробуванні на людську витривалість та стійкість. У звичайний день на спортсменів може чекати піший маршрут протяжністю понад 50 км із вертикальними підйомами до 5000 м, під час якого вони спалюють до 6000 калорій.

Найфункціональніший та найвитриваліший позашляховик Land Rover забезпечить безперервне транспортування та захист в мінливих умовах, перевозячи життєво необхідні матеріали та обладнання. Міцні позашляховики будуть оснащені даховими наметами Autohome, спеціально розробленими для Defender 110, щоб допомогти спортсменам та членам команди у вкрай необхідному їм відновленні сил, надаючи безпечне та комфортне місце для відпочинку.

Land Rover підтримає сімох спортсменів, зокрема шестиразового переможця Red Bull X- Alps Крістіана Маурера зі Швейцарії. До нього долучаються ветерани Red Bull X-Alps Пол Гушльбауер (Австрія), Ґевін МакКлург (США), Тобіас Гросрубачер (Італія) та Маркус Андерс (Німеччина), які змагалися між собою в 11 перегонах. У складі #TeamLandRover також дебютуватимуть Лорі Дженовезе (Франція) та Тео де Бліка (Франція).

Ульріх Гріль, організатор перегонів, зазначив: «Land Rover є синонімом пригод із випробуваннями на витривалість, і Defender відіграватиме життєво важливу роль у виклику Red Bull X-Alps. Він надаватиме підтримку суперникам та організаторам перегонів у їх протистоянні стихії на трасі протяжністю 1 238 км».

Члeни команди #TeamLandRover випробують експедиційні характеристики Defender в екстремальних умовах. За максимального корисного навантаження до 900 кг, динамічного навантаження на дах у 168 кг та статичного навантаження у 300 кг, кожен автомобіль завантажать обладнанням та матеріалами. Технологія Terrain Response 2, разом із першою у світі адаптивною системою Configurable Terrain Response, дозволить водіям чітко налаштувати автомобіль відповідно до власних вподобань та умов водіння.

Аксесуари, як-от портативний душ, зовнішній тримач обладнання з боковим кріпленням, інтегрований повітряний компресор, вбудовані у Defender можливості зв’язку Wi-Fi 4G та дахові намети Autohome забезпечать учасників змагання усім необхідним для належного відпочинку та відновлення сил.

Після світової прем’єри на Франкфуртському автосалоні у 2019 році Defender виборов понад 58 міжнародних нагород, включаючи звання «Кращий автомобільний дизайн 2021» на щорічній премії «Автомобіль року».

Land Rover також представив свою лінійку потужних та ефективних рядних 6-циліндрових дизельних двигунів Ingenium, оснащених технологією м’якого гібрида (MHEV) та свій високотехнологічний P400e — плагін-гібридний електричний силовий агрегат (PHEV), який забезпечує запас ходу до 43 км на виключно електричній тязі та об’єм викидів CO2 на рівні 74 г/км**.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 636 672 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 532 595 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 903 265 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 235 748 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 546 136 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 238 497 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 642 368 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності