ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

LAND ROVER СВЯТКУЄ 6–РІЧЧЯ RANGE ROVER EVOQUE ТА ПРЕДСТАВЛЯЄ RANGE ROVER EVOQUE LANDMARK SPECIAL EDITION
16 травня 2017
  • Понад 600 000 автомобілів Range Rover Evoque вироблено на заводі у Великобританії
  • Нова моделі Range Rover Evoque Landmark Special Edition представлена на честь шестиріччя Range Rover Evoque
  • Range Rover Evoque завоював понад 200 міжнародних нагород
  • Приголомшливий дизайн в кольорі Moraine Blue візитна картка Range Rover Evoque Landmark Special Edition
За останні шість років 600 000 автомобілів Range Rover Evoque зійшли з виробничої лінії заводу Halewood, Великобританія, та завоювали серця шанувальників бренду по всьому світу.
Попит на перший розкішний компактний позашляховик Land Rover, який дебютував у світі у 2011 році продовжує невпинно зростати. У березні 2017 року, через шість років з дати виробництва, продажі Range Rover Evoquе досягли показника у 18 000 одиниць.
Range Rover Evoque найбільш титулований автомобіль в модельному ряді Range Rover: він завоював понад 200 міжнародних нагород, включаючи відзнаку «Кращий компактний позашляховик 2016» в Німеччині, Франції, Іспанії і Бразилії.
Щоб відзначити шість років успіху, Land Rover анонсувала вихід нової моделі Range Rover Evoque Landmark Special Edition в кольорі Moraine Blue - натхненною бірюзою канадських гірських озер.
Він має динамічний зовнішній вигляд і контрастний панорамний дах кольору Carpathian Grey, 19-дюймові диски Gloss Dark Grey і решітку радіатора Graphite Atlas. Темно-сірі акценти продовжено в інтер'єрі: матове оздоблення центральної консолі, шкіряні сидіння Ebony з контрастним швом кольору Lunar і перфорованою центральною секцією сидінь.
Кожні 170 секунд із заводу сходить новий Range Rover Evoque, включаючи модель у кузові кабріолет, що випускається в Halewood з 2016 року. 80% виробництва експортується на 130 ринків по всьому світу з додатковим виробництвом в Китаї і Бразилії для задоволення попиту на внутрішніх ринках.
 

Джеррі Макговерн, Директор із дизайну Land Rover, сказав: «Те, що робить Range Rover Evoque таким особливим є його актуальність. Дизайн залишається сучасним і яскравим. Саме Range Rover Evoque сприяв залученню нового прогресивного покоління покупців, в тому числі сприяв зростанню жіночої аудиторії. Його успіх дав нам впевненість в подальших кроках та нових ідеях, які були реалізовані Range Rover Evoque кабріолет. Сьогодні ми святкуємо шестиріччя моделі та представляємо Range Rover Evoque Landmark Special Edition».

 

Landmark Special Edition буде поставлятися з новітніми технологіями Land Rover, включаючи опціональну систему InControl Touch Pro з 10-дюймовим дисплеєм та додатками Spotify і точкою доступу 4G Wi-Fi. Додаток Remote Premium для смартфонів або смарт-годинника дозволяє власникам перевірити рівень пального, стан блокування, розташування і навіть попередній нагрів або охолодження салону, а також відображає трафік в реальному часі, надає дані супутника, інформацію про погоду, останні новин та ін.

Досупність моделі для українського споживача уточнюйте у офіційних дилерів Land Rover в Україні.

 
 

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 621 480 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 137 435 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 699 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 121 018 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 415 190 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 060 953 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик