ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

LAND ROVER ПІДТРИМУЄ ПЕРШИЙ КОСМІЧНИЙ ПОЛІТ VIRGIN GALACTIC ІЗ ЕКІПАЖЕМ У ПОВНОМУ СКЛАДІ
16 липня 2021

? Місію виконано: автомобілі Land Rover підтримують перший комерційний космічний політ Virgin Galactic із повним екіпажем
? Range Rover Astronaut Edition та Land Rover Defender 110 допомагають серу Річарду Бренсону вперше відправитись у космос
? Автомобілі Land Rover — партнери з 2014 року — буксирують космічні апарати Virgin Galactic, перевозять астронавтів та підтримують повсякденні операції


Land Rover взяв участь у місії, в рамках якої Virgin Galactic здійснила свій перший в історії космічний політ із повним екіпажем, із засновником сером Річардом Бренсоном на борту, як одним із чотирьох фахівців із програми польоту.

Корабель SpaceShipTwo Unity здійснив політ із чотирма фахівцями з програми польоту і двома пілотами на борту. Екіпаж у складі шести осіб почав і завершив свою місію на космодромі «America» у Нью-Мексико. Сер Річард прибув на місію «Unity 22» у Range Rover Astronaut Edition, а його космічний корабель, після безпечної посадки, був відбуксирований назад до очікувачів-прихильників за допомогою Land Rover Defender 110.

Четвертий пілотований космічний політ компанії став першим, у якому брав участь повний екіпаж. Ті, хто перебував у кабіні, відчули невагомість поза сидіннями і насолодилися неймовірними краєвидами Землі з космосу.

Глядачі у всьому світі переглядали пряму трансляцію космічного польоту, спостерігаючи на власні очі за тим, як Virgin Galactic створює екстраординарні враження для майбутніх астронавтів.

«Це неймовірне технічне та людське досягнення для команди Virgin Galactic, яка вивела особисту пригоду на захопливі нові висоти, — зазначив Джо Еберхардт, президент і генеральний директор компанії Jaguar Land Rover North America. — Land Rover пишається тим, що допомагав під час цієї захоплюючої місії, і ми з нетерпінням очікуємо можливості підтримувати усі майбутні польоти».

Virgin Galactic — перша у світі комерційна «космічна лінія». Вона вже зареєструвала близько 600 клієнтів — майбутніх астронавтів, які будуть доставлені на свої рейси автомобілями, наданими партнером Land Rover.

Автомобілі Land Rover є частиною повсякденного життя команди Virgin Galactic. Вони використовуються, з-поміж іншого, для буксирування космічних апаратів, транспортування обладнання та розчищення злітно-посадкових смуг перед зльотом для першої приватної компанії, яка відправляє людей у космос на комерційному кораблі.

Стівен Аттенборо, директор по роботі з клієнтами Virgin Galactic, зазначив«Land Rover перебуває поруч, приходить нам на допомогу і є частиною нашого повсякденного життя у Virgin Galactic із 2014 року. Цілком доречно, що ці потужні, розкішні та легендарні автомобілі зіграли ключову роль у сьогоднішніх історичних подіях. Із нетерпінням очікуючи початку надання повноцінних комерційних послуг, ми надзвичайно раді усвідомлювати, що Land Rover налаштований виходити за межі буденного, відкриваючи космос разом із нами, аби змінити світ на краще».

Засновник Virgin Galactic Річард Бренсон та головний креативний директор компанії Jaguar Land Rover, професор Джеррі МакГоверн, офіцер ордена Британської імперії, представили Range Rover Astronaut Edition у 2019 році. Створені командою Land Rover SV Bespoke і запропоновані лише майбутнім астронавтам Virgin Galactic, ці преміальні позашляховики знаменують спільні цінності партнерства та історичний внесок спільноти майбутніх космонавтів у демократизацію космосу.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 636 672 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 532 595 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 903 265 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 235 748 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 546 136 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 238 497 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 642 368 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності