ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

LAND ROVER DISCOVERY SPORT ПРОПОНУЄ ПРОДУКТИВНІ ДВИГУНИ РАЗОМ ІЗ РОЗРОБКОЮ СПЕЦІАЛЬНОЇ ВЕРСІЇ
18 травня 2021

  • Екологічно чистіші дизелі: дизельні двигуни Ingenium наступного покоління із технологією м’якого гібрида, яка підвищує продуктивність, доступні у варіантах D165 (163 к.с.) або D200 (204 к.с.), із об’ємом викидів CO2 на рівні лише 166 г/км*.
  • Бензиновий двигун зі швидким відгуком: більший вибір бензинових модифікацій з двигуном Ingenium 290 к.с., який забезпечує покращені робочі характеристики та досконалість спеціальної серії Discovery Sport Black.
  • Захоплюючий Discovery Sport Urban Edition отримав виразні вдосконалення дизайну і доступний у 6 кольорах.
  • Найсучасніша інформаційно-розважальна система: найдосконаліші системи Pivi та Pivi Pro від Land Rover доступні для Discovery Sport.
  • Розширені можливості підключення: онлайн-медіапослуги включають сервіс Spotify, інтегрований як «медіаджерело» до меню інформаційно-розважальної системи.
  • Віддалене оновлення програмного забезпечення: вбудована SIM-карта з подвійним модемом дозволяє здійснювати заплановані оновлення програмного забезпечення автомобіля через інтернет мережу, забезпечуючи клієнтам постійну наявність найбільш актуальних версій застосунків, мап, послуг та програмного забезпечення автомобіля†.
  • Гарне самопочуття пасажирів: система фільтрації повітря в салоні (Cabin Air Filtration)†† відфільтровує дрібні часточки, алергени, пилок та навіть сильні запахи.
  • Інтелектуальна сучасна система допомоги водієві (ADAS): включає функцію попередження про перешкоди позаду під час руху заднім ходом та функцію запобігання наїзду ззаду, а також опціональну 3D-камеру кругового огляду

Discovery Sport, преміальний сімейний компактний позашляховик від Land Rover із конфігурацією сидінь 5+2, постачається з продуктивними м’якими гібридними дизельними двигунами Ingenium нового покоління, інформаційно-розважальною системою у варіантах Pivi та Pivi Pro та двома спеціальними версіями: вражаючим Urban Edition і потужним Discovery Sport Black, які оснащені бензиновим двигуном Ingenium 290 к.с.

Discovery Sport доступний із низкою різних варіантів двигуна, у тому числі з плагін- гібридним P300e, вперше представленим у 2020 році, та продуктивними 4-циліндровими дизельними двигунами наступного покоління. Доступні у двох варіантах вихідної потужності, дизельні двигуни D165 (163 к.с.) та D200 (204 к.с.) забезпечують покращену ефективність, більш злагоджену роботу та неперевершену досконалість. Об’єм викидів CO2 складає від 166 г/км* а споживання пального від 6,3 л/100 км*. Обидві модифікації використовують останню технологію м’якого гібрида (MHEV) від Land Rover у поєднанні з системою повного приводу, батареєю для накопичення енергії, яка втрачається під час уповільнення. Результатом є більш плавна робота системи Stop/Start та оптимізоване споживання пального, що дозволяє клієнтам відчути переваги електрифікованого автомобіля без необхідності підключення до мережі та заряджання.

Модельний ряд Discovery Sport із бензиновими двигунами доповнений версією Discovery Sport Black. Оснащений бензиновим двигуном із турбонаддувом, що видає 290 к.с. потужності для досконалої роботи, модифікація Discovery Sport Black Edition має низку вдосконалень дизайну екстер’єру та інтер’єру для створення ідеального поєднання характеристик — ефектного вигляду, властивої сімейству універсальності та фірмових для Discovery Sport позашляхових характеристик. 5-місний варіант забезпечує прискорення 0–100 км/год за 7 секунд із об’ємом викидів CO2 від 211 г/км Δ.

Також у 2021 році доступна серія Discovery Sport Urban Edition. Створена на базі R-Dynamic, спеціальна серія вирізняється впізнаваними елементами дизайну – оздоблення інтер’єру алюмінієм у темних відтінках, сидіннями Luxtec Suedecloth зі штучної замші – та контрастним дахом чорного кольору. Серія Urban Edition доступна у 6 варіантах кольорів екстер’єру: Namib Orange, Carpathian Grey, Firenze Red, Santorini Black, Ostuni White і Hakuba Silver.

Цифровий інтерфейс був трансформований у внутрішньому просторі Discovery Sport із запровадженням Pivi, найсучаснішої інформаційно-розважальної системи від Land Rover. Хмарні оновлення програмного забезпечення доступні завдяки вбудованій в автомобіль системі передачі даних, що забезпечує клієнтам завжди найсучасніші версії мап, застосунків та функцій автомобіля без необхідності відвідувати дилерський центр. Система, робота якої забезпечується архітектурою електричного автомобіля EVA 2.0, доступна як стандартна Pivi або вдосконалена Pivi Pro у специфікації S та вищеΔΔ.

Потокове відтворення музики та медіафайлів стало простішим, ніж будь-коли, завдяки інтегрованому як «медіаджерело» до меню інформаційно-розважальної системи застосунку Spotify — та можливістю підключення через Bluetooth двох телефонів одночасно. Також наявна можливість бездротового заряджання електронних пристроїв із функцією підсилення сигналу. Доступний також браслет безключового доступу Activity Key нового покоління, який дозволяє користувачам відкривати будь-які двері авто, замикати їх або навіть запускати двигун автомобіля, просто перебуваючи поряд, без потреби у традиційному ключі.

Клієнти можуть навіть перевірити якість повітря у салоні за допомогою сенсорного дисплея. Інтелектуальна система фільтрації повітря у салоні†† вловлює шкідливі дрібні часточки, що часто містяться у повітрі великих міст та зон із активним дорожнім рухом. Система, запроваджена додатково до існуючої функції іонізації повітря в салоні, відфільтровує дрібні часточки (діаметром до PM2.5 і навіть менше), алергени, пилок та навіть сильні запахи. Пасажири просто вибирають режим «Purify» (Очистити) для активації системи, яка фільтрує повітря та постійно відстежує його стан всередині салону відносно повітря ззовні. Сенсорний дисплей дозволяє додатково пересвідчитися, що повітря всередині чистіше, ніж ззовні.

Інші технології у моделі Discovery Sport включають повноцінний комплекс функцій вдосконаленої допомоги водієві, як-от функція попередження про перешкоди позаду під час руху заднім ходом із автоматичним гальмуванням. Функція запобігання наїзду ззаду використовує радари для постійного відстеження задньої частини автомобіля, завдяки чому Discovery Sport у першу чергу зменшує серйозність ушкодження пасажирів, тоді як опціональна 3D-камера кругового огляду дозволяє водієві бачити, що відбувається навколо автомобіля, на швидкостях до 30 км/год, що робить маневрування і навіть пересування по складному рельєфу простішим, ніж будь-коли.

Ці системи доповнені технологіями огляду поверхні ClearSight Ground View та внутрішнього дзеркала заднього огляду ClearSight Interior Rear View Mirror; технологія розумних камер об’єднує зображення, отримані з простору під капотом, тоді як остання технологія надає почергові зображення з дзеркала заднього огляду та відеоекрана для покращеної видимості.

Discovery Sport вирізняється практичним дизайном у форматі 5+2? зі складаними у пропорції 40:20:40 задніми сидіннями, які можуть приймати 24 можливі конфігурації, забезпечуючи гнучкість для комфорту сімейних пригод.

Покупці можуть обирати з моделей Discovery Sport конфігурації S, SE, R-Dynamic SE, R- Dynamic HSE, Discovery Sport Urban та Discovery Sport Black.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 636 672 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 532 595 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 903 265 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 235 748 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 546 136 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 238 497 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Від 1 642 368 грн.

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності