ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

КОМПАНІЯ LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ МОЖЛИВОСТІ СВОГО АВТОНОМНОГО АВТОМОБІЛЯ В АМСТЕРДАМІ
1 серпня 2016

image

Підтримуючи плани Європейского Союзу щодо стандартизації та впорядкування технологій автономних автомобілів, компанія Land Rover представила ряд власних технологій, які стосуються цього напрямку досліджень, в Амстердамі.

Міністри транспорту та екології з 28 країн – членів Європейского Союзу, які входять до складу Ради міністрів ЄС, зустрілися, щоб ознайомитися з технологіями автономних автомобілів, у тому числі технологією водіння «без рук».

Компанія представила два свої автомобілі Range Rover Sport. Один з них оснащений технологією дистанційного керування, яка дозволяє водію керувати автомобілем, не перебуваючи в салоні. Інший використовувався для демонстрації технології водіння «без рук», яка за вказівкою водія стежить за положенням автомобіля у смузі руху, змінює смугу руху на шосе або направляє авто на обгін.

Цікавинкою цієї презентації Jaguar Land Rover стане дослідження компанії у сфері можливостей під’єднання транспортного засобу до мережі доріг з метою регулювання його швидкості у різних умовах.

Д-р Вольфганг Еппле (Dr Wolfgang Epple), керівник компанії Jaguar Land Rover з питань досліджень та технологій, заявив: «Ми всі працюємо над створенням вражаючих технологій автономного водіння. Щоб успішно втілити їх у життя, автовиробникам, телекомунікаційним провайдерам і організаціям, які відповідають за дорожню інфраструктуру, необхідно виробити єдиний підхід.

Стандартизація та впорядкування дозволять автомобілям максимально ефективно і результативно взаємодіяти як між собою, так і з дорожньою інфраструктурою. Таким чином, Jaguar Land Rover отримає можливість впроваджувати актуальні технології, доступні та зручні для покупців».

Демонстрація технологій проводилась у режимі реального часу (автомобілі проїхали 15,5 км). Вона допомогла міністрам ЄС зрозуміти важливість стандартизації та впорядкування технології автономного водіння серед виробників транспортних засобів та об'єктів дорожньої інфраструктури.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик