ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

ЕКСПЕДИЦІЯ 001 НОВОГО LAND ROVER DEFENDER: ПОДОРОЖ ВІД ЦЕНТРУ ЗЕМЛІ ДО ФРАНКФУРТСЬКОГО АВТОСАЛОНУ, ДЕ ВІДБУДЕТЬСЯ СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА МОДЕЛІ
29 серпня 2019

  • Міжнародний дебют: Прем’єра нового Land Rover Defender відбудеться на Міжнародному автомобільному салоні у Франкфурті 10 вересня об 11:00 за київським часом.
  • Перший погляд: У своїй першій експедиції новий Defender долатиме шлях, який лежить через віддалену Долину замків, що знаходиться у Казахстані, на шляху до Франкфурту, Німеччина.
  • Пряма трансляція: Дивіться прем’єрний показ нового Land Rover Defender з 10:50 за київським часом на сторінках Land Rover у YouTube і Facebook.
  • Початок прийму замовлень: Прийом попередніх замовлень на новинку в Україні очікується у жовтні 2019 року.
  • Land Rover Defender у дії: Подорож нового Land Rover Defender до місця дебюту можна подивитися тут: https://youtu.be/B6LCgT7zDDM

Land Rover покаже новий Defender ще до його світової прем’єри, яка відбудеться на Міжнародному автомобільному салоні у Франкфурті 10 вересня.

Місцем демонстрації широких можливостей та витривалості нового позашляховика Land Rover стала віддалена частина Долини замків у Чаринському каньйоні Казахстану, де висота стін каньйонів сягає 300 м.

За сім десятирічь прогресивних інновацій автомобілі бренду Land Rover зайняли особливе місце у серцях дослідників, працівників гуманітарних організацій та шанувальників пригод по всьому світі. Загартований у найсуворіших природних умовах, новий Land Rover Defender продовжує цю родинну рису позашляховиків.

Новий Land Rover Defender доповнює модельний ряд автомобілів Land Rover, отримавши не лише розкіш і вишуканість, притаманні родині Range Rover, а ще й високу функціональність і універсальність лінійки моделей Discovery.

Підвищені можливості та удосконалені технології високої прохідності нового Land Rover Defender дають нове визначення пригодам у ХХІ столітті. Але в той самий час новий автомобіль залишився вірним інноваційному духу, який залишається відмінною ознакою Land Rover вже 71 рік.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 147 712 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 049 609 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 580 557 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 048 326 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 419 465 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Від 1 016 053 грн.

Універсальний позашляховик середніх розмірів

image

НОВИЙ DEFENDER

Здатний на великі справи

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Від 2 747 581 грн.

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Від 4 601 638 грн.

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності