ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

JAGUAR LAND ROVER РОЗРОБЛЯЄ ТЕХНОЛОГІЮ ПРОЗОРИХ СТІЙОК ТА СИСТЕМУ НАВІГАЦІЇ ‘FOLLOW-ME’
23 грудня 2014

image

- Jaguar Land Rover повідомляє про початок розробки технології ‘Лобове скло із оглядом на 360 градусів’ із застосуванням прозорих стійок для надання водію огляду навколо автомобіля на 360 градусів

- Для полегшення навігації на дорогах з ускладненим рухом перед автомобілем буде проектуватися віртуальне авто, за яким слідуватиме водій на своєму авто

- У даному концепті використовуватиметься технологія відображення панелі приладів на лобовому склі для забезпечення водія необхідною інформацією та зменшення рівня відволікання водія від  дороги

- ‘Лобове скло із оглядом на 360 градусів’ та ‘Навігація за віртуальним авто Follow-Me’ – це перелік концептуальних технологій, над якими працює Jaguar Land Rover для зменшення рівня нещасних випадків

Компанія Jaguar Land Rover започаткувала дослідницький проект по розробці технологій, що нададуть водію огляд навколо автомобіля на 360 градусів – стійки, що тримають дах, не будуть перешкоджати огляду.

На поверхні кожної стійки всередині автомобіля буде розміщено екран, на якому в живому режимі відображатиметься інформація з камер, розміщених зовні автомобіля в точках, які зазвичай потрапляють в мертву зону огляду, створену стійками A, B та C.

Пішоходи, велосипедисти та інші автомобілі будуть видні з усіх сторін автомобіля – завдяки поєднанню технології прозорих стійок та прогресивної панелі приладів на лобовому склі. Рух інших учасників дорожнього руху буде відображатися у вигляді рухомого світла навколо віртуального лобового скла автомобіля.

Коли водій визначить намір змінити напрямок, повертаючи голову, щоб здійснити маневр, чи у випадку наближення авто до затору, система автоматично зробить відповідну стійку прозорою.

 

Доктор Вольфганг Еппл, Директор відділу досліджень та технологій Jaguar Land Rover, говорить: “Наша мета – зменшити кількість нещасних випадків та покращити досвід керування. Команда відділу досліджень Jaguar Land Rover розробляє дану технологію для удосконалення оглядовості, а також вчасного надання водію правильної інформації. Ми допоможемо водію приймати правильне рішення за найбільш складних умов керування, якщо утримуватимемо його погляд перед собою.”

Весь потенціал технології ‘Лобового скло із оглядом на 360 градусів’ розкриється, коли віртуальне лобове скло буде синхронізовано із системою зберігання даних типу «хмара». Завдяки такому зв’язку технологія інформуватиме водія про АЗС, паркувальні майданчики та наявність місць на них.

Такий автомобіль також буде оснащено вдосконаленою системою навігації, яка не лише вказуватиме назви вулиць та дорожні знаки, але й радитиме водію, коли варто повертати та ідентифікуватиме цікаві місця.

Найбільш інтуїтивний та продуктивний спосіб навігації у незнайомому місці, це слідувати за тим, хто знає маршрут – саме тому команда Jaguar Land Rover займається розробкою навігації зі слідуванням за віртуальним авто Follow-Me, яка відображає попереду автомобіля інше авто, яке вказує шлях та напрямок руху. 

“Керування у місті може бути дійсно стресовим заходом, проте уявіть керування порожніми вулицями без необхідності спостерігати за дорожніми знаками чи відволікатися на пошук вільного місця для паркування,”- додає Доктор Еппл. “Ми хочемо відобразити необхідну інформацію перед очима водія на лобовому склі для того, щоб у нього не було потреби відволікатися від дороги.”

 

 

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик