ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

JAGUAR LAND ROVER РОЗШИРЮЄ ГЛОБАЛЬНУ УГОДУ З ВИКОРИСТАННЯ ОЛИВ CASTROL
8 грудня 2014

image

Компанія Castrol оголошує про відновлення глобальної угоди з компанією Jaguar Land Rover щодо використання олив у післяпродажному обслуговуванні автомобілів, розширюючи довготривалу співпрацю між обома компаніями.
Компанії Castrol і Jaguar Land Rover тісно співпрацюють вже понад 20 років, з них упродовж 11 років як технологічні партнери. Нова угода ще більше зблизить обидві компанії у таких сферах як інноваційні технології, постачання спеціалізованих мастильних матеріалів, післяпродажна підтримка та спільні маркетингові програми.
“Ми з радістю повідомляємо про розширення нашої угоди з Jaguar Land Rover. Наші компанії мають багато спільних цілей і дана угода дозволить нам спільно впровадити проривні технологічні інновації та забезпечити реальні переваги дилерам і клієнтам Jaguar Land Rover.” Maрк Ходжсон, директор Європейського підрозділу Castrol з продажів автовиробникам.
Технологічний аспект співпраці ґрунтуватиметься на інтегрованому спільному підході до розробки продуктів. Моторні оливи Castrol EDGE Professional спільно розроблятимуться і тестуватимуться на прототипах двигунів і трансмісій Jaguar Land Rover. Такий підхід допоможе досягти ще більшої економії пального, знизити викиди вуглекислого газу та покращити роботу двигуна.
Castrol продовжить постачати мастильні матеріали для першої заводської заливки на заводи Jaguar Land Rover. Що стосується підсляпродажного обслуговування автомобілів, то Castrol EDGE Professional є єдиною, що ексклюзивно рекомендована компанією Jaguar Land Rover і доступна через дилерську мережу Jaguar Land Rover. Такий підхід дає змогу забезпечити клієнтові при обслуговуванні продукт, якість якого ідентична тому, що заливається в автомобілі Jaguar Land Rover в заводських умовах. Castrol EDGE Professional є першою в світі оливою, що сертифікована як CO2- нейтральна. Наразі це най витриваліша олива Castrol, посилена технологією Titanium FST.
“Як глобальні преміум-бренди та інноватори в технологіях, Castrol і Jaguar Land Rover чудово доповнюють одне одного. У цей хвилюючий період зростання ми з нетерпінням очікуємо нових висот у нашій співпраці.” Mайк Джоунс, Глобальний маркетинг-директор Castrol з продажів автовиробникам.
Castrol також надає підтримку авторизованим дилерам Jaguar Land Rover шляхом надання широкого спектру послуг Castrol Professional, спрямованих на підвищення рівня задоволення клієнтів та їх утримання. На підтримку співпрацю задіяно спільні маркетингові програми просування брендів, націлених на комунікацію переваг співпраці для та дилерських підприємств та їх споживачів.
Maрк Ходжсон (Директор Європейського підрозділу Castrol з продажів автовиробникам), Роудон Гловер (Глобальний директор служби підтримки споживачів Jaguar Land Rover), Mайк Джоунс (Глобальний маркетинг-директор Castrol з продажів автовиробникам).

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик