ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

Спеціальна пропозиція на пакети аксесуарів Land Rover
5 лютого 2013

image

Land Rover представляє спеціальну пропозицію на пакети аксесуарів для Range Rover Evoque, Range Rover Sport та Discovery 4. Пакети аксесуарів нададуть власникам автомобілів Land Rover ще більше практичності та довершеного вигляду.

Пакет аксесуарів для Range Rover Evoque

При придбанні бокових захисних труб для Range Rover Evoquе (не сумісні з комплектацією Dynamic) ви отримуєте у подарунок* комплект передніх та задніх бризковиків та комплект гумових килимків для салону автомобіля. Вартість пропозиції - 14 999 гривень (25% вигоди від регулярної ціни). Дана пропозиція діє лише до 31 березня 2013 року.

Пакет аксесуарів для Range Rover Sport

Пакет практичних аксесуарів надасть Range Rover Sport не лише більш яскравого вигляду, але й стане надійним захистом лакофарбового покриття, салону та багажного відсіку. До пакету аксесуарів Range Rover Sport входять фіксовані бокові підніжки, передні та задні бризковики, килимок для багажного відділення та комплект гумових килимків. Спеціальна ціна пакету - 15 999 гривень (25% вигоди від регулярної ціни). Пропозиція діє з 1 лютого по 31 серпня 2013 року, кількість пакетів за спеціальною ціною обмежена.

 

Пакет аксесуарів для Discovery 4

Discovery 4 по праву вважається виключним автомобілем для далеких подорожей будь-яким дорожнім покриттям. Розширити можливості та практичність Discovery 4 дозволить спеціальний пакет аксесуарів за ціною 16 500 гривень (25% вигоди від регулярної ціни). До пакету аксесуарів входять фіксовані бокові підніжки, передні та задні бризковики, килимок для багажного відділення та комплект гумових килимків. Дана пропозиція діє з 1 лютого по 31 грудня 2013 року кількість пакетів за спеціальною ціною обмежена.

 

Придбання оригінальних аксесуарів Land Rover надає значної переваги, а саме отримання повної гарантії (3 роки гарантії чи 100 000 км в залежності, що наступить раніше) на аксесуари, за умови їх встановлення у авторизованого дилера чи сервісного партнера впродовж одного місяця з дати придбання автомобіля.

* Під подарунком мається на увазі придбання комплекту передніх та задніх бризковиків та комплекту гумових килимків за 1 гривню. Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик