ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

Range Rover Sport 2013 модельного року - нові риси дизайну
19 червня 2012

image

У 2013 модельному році Range Rover Sport довершує свої позиції як найбільш динамічний та найрозкішніший автомобіль у своєму класі новими рисами екстер’єру та ширшим вибором варіантів оздоблення інтер’єру.

- П’ять нових кольорів кузова надають ще більшого вибору

- Новий вражаючий стиль колісних дисків

- Червоні гальмівні супорти Brembo™ для моделі Supercharged

- Ширший вибір поєднання кольорів при оздобленні інтер’єру

- Новий варіант оздоблення інтер’єру з карбону

У 2013 модельному році Range Rover Sport довершує свої позиції як найбільш динамічний та найрозкішніший автомобіль у своєму класі новими рисами екстер’єру та ширшим вибором варіантів оздоблення інтер’єру.

«Range Rover Sport зазнав значних змін у 2011 році, особливо у рамках покращення потужності, продуктивності та технічного оснащення задля підсилення його визначної широти можливостей. Цього року ми знову вдосконалюємося, пропонуючи ще більше варіантів кольорів кузова та оздоблення інтер’єру для підкреслення лідируючих позицій комфорту та цікавості для клієнтів Range Rover Sport у своєму класі», – говорить Джон Едвардз, Бренд директор Land Rover.

Щоб доповнити зміни дизайну Range Rover Sport 2012 модельного року та забезпечити клієнтів ширшим рівнем вибору, на Range Rover Sport 2013 модельного року запропоновані нові вражаючі 5-спицеві колісні диски Sparkle Silver та 5 нових кольорів кузова: Barolo, Barossa, Causeway, Havana та Mariana. Клієнти, що обирають модель Supercharged будуть вражені виглядом червоних гальмівних супортів Brembo™, які наразі входять до стандартної комплектації і за бажанням клієнта їх можна представити у чорному кольорі без додаткової оплати.

У оздобленні інтер’єру пропонується 2 нові варіанти поєднання кольорів, які дозволяють клієнтам обрати оздоблення верху салону у темних кольорах та сидіння у більш світлих тонах, чи навпаки. Клієнти також отримали можливість обрати оздоблення салону карбоном, що додасть йому більш сучасного та зухвалого вигляду.

На Range Rover Sport 2012 модельного року було представлено аудіо оснащення найвищого рівня. Аудіо-система High-Ice Harmon Kardon забезпечує 380W звуку завдяки 11 динамікам. У той час як аудіо-система преміум класу Harmon Kardon Logic видає вражаючих 825W через 17 динаміків. 7-дюймовий сенсорний екран з технологією подвійного зображення дозволяє водію слідкувати за навігацією, а пасажиру переглядати DVD. До прогресивних функцій входить також музичний сервер на жорсткому диску.

Видатна лінійка двигунів Range Rover Sport залишається у 2013 модельному році незмінною. 3.0-літровий дизель поєднує унікальну продуктивність та високу економічність. 245-сильний двигун забезпечує максимальним крутним моментом в 600Nm, а його викиди CO2 складають лише 230 г/км, в той час як 243-сильний агрегат має 520Nm крутного моменту та 224 г/км викидів CO2 3.0-літрові двигуни йдуть у поєднанні з 6-ступінчатою трансмісією.

5-літровий бензиновий двигун з наддувом видає 375 к.с. та 510Nm крутного моменту, а флагман лінійки 5.0-літровий Supercharged – вражаючі 510 к.с. та 625Nm крутного моменту. Викиди CO2 становлять 327 г/км та 348 г/км відповідно. Бензинові двигуни оснащені автоматичною 6-ступінчатою трансмісією ZF HP28.

Додаткова інформація:

Компанiя «Віннер Імпортс Україна» є одним з лідерів автомобільних імпортерів України. Починаючи з 2004 року Віннер Імпортс Україна є офiцiйним дистриб'ютором Land Rover в Україні. У 2012 році компанія «Віннер Імпортс Україна» святкує 20-річчя своєї роботи в Україні.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик