ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

Land Rover та Bowler підписали договір про співробітництво брендів
21 червня 2012

image

21 червня 2012 року Land Rover та Bowler, британський виробник автомобілів високої прохідності та автомобілів для раллі-рейдів підписали договір про співробітництво, яке триває вже більше десятиліття.

Відповідно до домовленості,на автомобілях, що прийматимуть участь у змаганнях буде встановлено бедж «:Powered by Land Rover»:, а маркетингові матеріали робитимуть акцент на ролі технологій Land Rover в успіху у перегонах автомобілів Bowler. Брендування «:Powered by Land Rover»: буде також освітлюватися у спільних заходах та промо-активностях.

Bowler отримає значні переваги від доступу до інженерних доробок шасі та трансмісії, а також технічної підтримки Land Rover. До того ж, договір передбачає розширення бізнесу з продажів запасних частин, що також дозволить інженерам Land Rover розвиватися в новому напрямку та впроваджувати нові знання та розробки на стандартну лінійку автомобілів Land Rover.

Починаючи зі своїх перших автомобілів для змагань середини 1980-х, Bowler брав за основу технології Land Rover. Останні розробки компанії – авто для раллі-рейдів EXR та автомобіль для доріг EXRS – обидві моделі мають модифіковані двигуни, шасі та інші компоненти Range Rover Sport.

Марк Камерон, Директор Land Rover Brand Experience, говорить: «:Автомобілі Bowler демонструють саме ту продуктивність, керованість та динаміку шасі, що і керовані потужністю та можливостями автомобілі Land Rover, коли їх доводять до крайностей та звільняють від практичних обмежень. »:

Дрю Боулер, Керуючий директор Bowler, говорить: «:Саме підтримка та технології Land Rover дозволили Bowler завоювати протягом останніх двох десятиліть гарну репутацію автомобілів з визначною позашляховою продуктивністю. Ми вступаємо в нову еру бізнесу представляючи першу модель розроблену для перегонів, і я радий, що ми офіційно оформили наше партнерство.»:

Bowler EXR та EXRS

Bowler є першим у Великобританії виробником автомобілів для раллі-рейдів та всесвітнім лідером із виробництва автомобілів для перегонів та авто високої прохідності, і всі вони зі салоганом Powered by Land Rover. Слідуючи кроками своїх попередників – Bowler Wildcat (виготовлений в період з 1997 до 2007) та Nemesis (2006-2011) – новий EXR було спроектовано та виготовлено для того, щоб перемагати у найскладніших раллі-рейдах світу, включаючи Dakar Rally, Silk Way Rally та світовому кубку FIA з кросс-кантрі раллі. Ці офф-роуд змагання тривають від 3 до 15 днів з протяжністю до 900 км на день.

Декілька поколінь моделей Bowler, включаючи останню EXR, прийматимуть участь у раллі Рейк’явік (Ісландія) у вересні 2012 року та під час заходу матимуть підтримку від сервіс-команди Bowler заводу.

Авто для раллі-рейдів Bowler EXR, вже у продажу і його вартість стартує від £145,000, без урахування місцевих податків, та повністю відповідає специфікації FIAT1. Його оснащено модифікованою версією бензинового атмосферного 5,0-літрового двигуна V8 від Range Rover Sport, який обмежено до максимального рівня потужності в 300 к.с.та 582 Nm максимального крутного моменту відповідно до обмежень FIA. EXR оснащено 6-ступінчатою механічною коробкою передач та переднім, центральним та заднім диференціалами.

Базуючись на сильній спадщині бренду новий Bowler EXRS є першим автомобілем Bowler, розробленого для дорожньої їзди. Його оснащено гідроформованим шасі EXR (з двигуном пересуненим на 300 мм назад) та роздавальною коробкою, блоком ліхтарів та решіткою радіатора Range Rover Sport. EXRS має таку ж саму сильну та надлегку компоновку кузова.

Bowler EXRS оснащено модифікованою версією 5.0-літрового атмосферного бензинового двигуна V8, потужністю5 50 к.с. та крутним моментом 705 Nm. Маючи таку потужність та крутний момент вага автомобіля складає лише 1800 кг. Він прискорюється до 100 км/год лише за 4,2 сек., а максимальна швидкість обмежена позначкою 250 км/год. EXRS має 6-ступінчату автоматичну трансмісію ZF та E-диференціал від Range Rover Sport з 5.0-літровим V8 Supercharged.

Вартість Bowler EXRS Powered by Land Rover починається від £155,000 не включаючи місцеві податки та дебютує на фестивалі швидкості у Гудвуді (28 червня-1 липня), де він буде представлений на експозиції позашляхових активностей Bowler.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик