ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

Land Rover отримав відзнаку Королівської академії технічних наук - нагорода МакРоберта 2012
28 жовтня 2012

image

27 жовтня 2012 року Нагорода МакРоберта 2012 була передана Land Rover за інноваційну роботу при розробці та виготовленні Range Rover Evoque.

- Найавторитетніша британська нагорода в сфері інженерних інновацій для Land Rover за створення Range Rover Evoque

- Відзнака визнає технічні досягнення: для того, щоб створити впізнавану постать та надати компактної форми Evoque потребував новаторського дизайну

- Екологічність та користь для суспільства: вдосконалення рівня викидів, паливна економічність та створення нових робочих місць також були відзначені академією

27 жовтня 2012 року Нагорода МакРоберта 2012 була передана Land Rover за інноваційну роботу при розробці та виготовленні Range Rover Evoque. Найпрестижніша нагороді у Великобританії у цій сфері підкреслює виключний успіх Evoque від дня його презентації – більше ніж 100 міжнародних відзнак та високий попит з боку клієнтів.

Evoque став одним із трьох фіналістів нагороди серед британських інженерних проектів різних промислових секторів. Академія відмітила схожість профіля автомобіля з «вражаючим дизайном концепта» і як цього було досягнуто в процесі виробництва, зберігаючи при цьому неперевершені позашляхові можливості. Все це завдяки винахідливості інженерів Land Rover, які успішно до міліметра скомпонували вихлопні труби, підвіску, шасі, 70-літровий паливний бак.

Суддівська комісія також відзначила використання технологій безпеки по всьому кузову та шасі, такі як застосування надсильного бористого металу, який одночасно надає Evoque характерного тонкого профілю та високої жорсткості кузова. Для Evoque були розроблені нові технології, включаючи магнітно-реологічні амортизатори, які забезпечують повним безперервним контролем продуктивності амортизації, а також вдосконалення легендарної системи Terrain Response для оптимального налаштування підвіски та трансмісії до будь-яких дорожніх умов.

Проект Evoque також став свідченням значних досягнень Land Rover у екологічній продуктивності, до якого входить аналіз життєвого циклу автомобіля. Оцінка даного показника зробила Evoque одним з небагатьох автомобілів, який отримав акредитацію агентства сертифікації транспортних засобів. Завдяки економічним двигунам та надлегким елементам кузова Evoque є на сьогодні найекономічнішим Range Rover з викидами СО2 на рівні 129 г/км та середнім рівнем споживання пального 4,2 л/100 км.

Досягнення Evoque криється не лише в інженерії. Академія також прийняла до уваги, що міжнародний успіх продажів моделі дозволив заводу Land Rover у Хейлвуд збільшити виробництво та забезпечити 40 000 робочих місць.

Девід Мітчел, Головний інженер з програмування Evoque говорить: «Нагорода МакРоберта є великою честю для Land Rover та команди, яка працювала над Evoque. Ми дуже горді з того, що інновації застосовані у проекті, та те, як вони допомогли створити успішний автомобіль, дуже подобаються клієнтам в усьому світі і були відзначені академією, як свідчення кращих розробок британської інженерії.»

Вручаючи нагороду, представники академії відзначили команду розробників Evoque: Девід Мітчел, Головний інженер з програмування; Девід Седінгтон, Директор дизайнерского бюро; Пітер Кокл, Головний інженер; Браян Лідгорд, Інженер з розробок кузова; та Ян Хульме, Головний інженера з розробок шасі.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик