ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

Подвійна відзнака Land Rover у рейтингу Auto Express
1 серпня 2012

image

Range Rover Evoque та Land Rover Discovery 4 продовжують свій переможний шлях у рейтингу 2012 року Auto Express, займаючи найвищі сходинки номінацій Кращий компактний SUV та Кращий великий SUV відповідно.

- Range Rover Evoque: Кращий компактний SUV другий рік поспіль

- Land Rover Discovery 4: Кращий великий SUV третій рік поспіль

- Land Rover Freelander 2 та Range Rover: схвалення у класі кращий компактний SUV та розкішний автомобіль

Range Rover Evoque та Land Rover Discovery 4 продовжують свій переможний шлях у рейтингу 2012 року Auto Express, займаючи найвищі сходинки номінацій Кращий компактний SUV та Кращий великий SUV відповідно.

Для Evoque, який отримав нагороду від Auto Express «Автомобіль року», це вже друга поспіль перемога в класі. Якість, продуктивність та принадна зовнішність були визнані більше ніж 100 нагородами та відмінним рівнем продажу в усьому світі.

Evoque суперничав з Freelander 2, який отримав схвалення суддівської комісії, та BMW X3.

Головний редактор Auto Express, Стів Фолер, говорить: «Evoque з легкістю отримує титул Кращого компактного SUV. Evoque є втіленням всього, що стосується стилю, якості та динаміки керування. Він примушує обертатися, його ідеально розроблено, ним чудово керувати – справжній автомобіль для будь-яких шляхів. »

Discovery 4 здійснює цього року «хет-трік», отримавши титул Кращого Великого SUV третій рік поспіль, що робить його найвидатнішою моделлю в класі з дня її презентації.

Перемога у рейтингу Auto Express додається до великої кількості нагород моделі, що демонструє нечувану силу, що передається і через виготовлення 1 000 000 автомобілів Discovery; і даний представник бренду є лідером у класі, отримавши таку нагороду 8 разів.

Фолер коментує: «Нагорода Auto Express третій рік поспіль у Discovery 4, що підтверджує його статус кращого автомобіля у реальному світі. Ніщо не може замінити його поєднання широти можливостей, комфорту, практичності та цінності. Постійна програма вдосконалення тримає його на чолі свого класу. »

Цього року Discovery 4 виборов найвищу сходинку у своїй категорії у фіналістів Porsche Cayenne та Hyundai Santa Fe. До того ж, успіх Land Rover також поширився і на Range Rover, який було схвалено у номінації Кращий розкішний автомобіль.

Джеремі Хікс, Керуючий директор Jaguar Land Rover (Великобританія), отримав нагороду в Лондоні. Він сказав: «Ці відзнаки підкреслюють надзвичайну популярність бренду Land Rover у Великобританії. Ми маємо на сьогодні найсильніший модельний ряд і приріст продажів у Великобританії на 28% від початку року до сьогодні. »

«Discovery 4 всесвітньо визнано як найбільш універсальний SUV з широкими можливостями, а Range Rover Evoque продовжує здобувати нові нагороди, які визнають його продуктивність, виразний дизайн та лідируючу в класі вартість володіння. »

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик