ПОСПІЛКУЙТЕСЯ З ПРЕДСТАВНИКОМ НАШОЇ КОМАНДИ

(048) 734 18 00

Про нас

Новини

Новий Range Rover. Найвишуканіший та наймогутніший SUV преміум класу у світі
15 серпня 2012

image

  • Легший, міцніший та ще більш витончений SUV преміум класу
  • Справжній Range Rover, сучасна інтерпретація легендарного дизайну
  • Перший у світі SUV з надлегкою алюмінієвою структурою кузова типу монокок
  • На 420 кг легша за попередню модель, що підвищує паливну економічність та зменшує рівень викидів CO2
  • Неперевершена широта можливостей з новим рівнем керованості
  • Надсучасна система адаптивної динаміки, що забезпечує чудовим управлінням
  • Вдосконалена всюдихідна продуктивність та нова системи Land Rover Terrain Response 2 Auto®
  • Вершина досконалості SUV – ще більш просторий та розкішний салон
  • Британський дизайн та розробка центру розвитку Land Rover у Великобританії
  • Створено на новому, надсучасному заводі по виготовленню алюмінієвих кузовів, Соліхал, Великобританія

Уітлі, Великобританія, 15 серпня 2012 року – Новий Range Rover – автомобіль з безмежними можливостями, найрозкішніший на сьогодні Land Rover. Легший, міцніший, з новим рівнем витонченості, Range Rover підкреслює свою позицію кращого SUV преміум класу у світі.

Четверте покоління унікальної лінійки Range Rover, нова модель була спроектована з чистого листа, відображаючи інноваційний дух та легендарний дизайн прототипу, який змінив автомобільний світ з його появою 40 років тому. Це перший у світі SUV з революційно надлегкою конструкцією кузова типу монокок, яка на 39% (на 420 кг) легша за нинішню металеву конструкцію моделі.

Завдяки надлегкій алюмінієвій платформі автомобіль набув значних вдосконалень продуктивності та керованості, а також покращилися показники витрати пального та викидів CO2.

На додаток до сильного та міцного надлегкого кузова структуру переднього та заднього алюмінієвого шасі було розроблено з абсолютно новою пневматичною підвіскою. Було збережено розкішне управління, проте керованість та показники швидкості зазнали значних вдосконалень.

Нова архітектура підвіски забезпечує плавним та впевненим керуванням на поворотах, а також природнім та інтуїтивним відчуттям управління автомобілем.

Джон Едвардз, Бренд директор Land Rover на глобальному рівні, говорить: «Новий Range Rover зберігає справжній, унікальний характер автомобіля – особливе поєднання розкоші, продуктивності, незрівнянних всюдихідних можливостей. Проте, цей новий чистий аркуш дизайну та революційно надлегка конструкція дозволили нам перенести комфорт, витонченість та керованість на вищий рівень, що забезпечить власників розкішних автомобілів кращим досвідом володіння.»

Новий Range Rover має чисті та елегантні форми, які відродилися з нової інтерпретації рис дизайну Range Rover. Легко впізнаваний як Range Rover, новий автомобіль йде значно попереду зі своєю сміливою еволюцією легендарної мови дизайну.

«Створюючи Range Rover наступного покоління, після більше ніж сорока років успіху, ми зіткнулися з величезною відповідальністю зберегти ДНК легенди,» – говорить Джері МакГоверн, Директор з дизайну та Креативний Директор Land Rover.

«Наша команда неймовірно старанно працювала аби відтворити елегантні пропорції та чисті лінії, які були кращими рисами дизайну Range Rover.»

Із міццю Land Rover в серці, нова модель була створена з чистого листа, щоб стати автомобілем з найбільшими можливостями та найбільш витонченим Range Rover всіх часів.

Серед інновацій – новаторська версія системи Land Rover Terrain Response® нового покоління, яка аналізує поточні умови керування та автоматично обирає найбільш відповідні налаштування програм автомобіля до дорожніх умов.

Щоб забезпечити виняткову міцність і надійність, нова модель пройшла тестування на дорозі та бездоріжжям – впродовж 18 місяців парк автомобілів подолав мільйони кілометрів важких випробувань у більше ніж 20 країнах, перебуваючи в екстремальних кліматичних умовах та на різному дорожньому покритті.

Інтер’єр нового Range Rover забезпечує пасажирів найвищими стандартами розкоші та витонченості та відчуттям повного усамітнення.

Оптимізована структура кузова та акустичне ламінування вітрового скла та скла бічних дверей значно зменшили рівень шумів, в той час як нова архітектура підвіски дозволила інженерам досягти ще більшого комфорту керування.

Розкішний інтер'єр включає в себе виразні риси дизайну Range Rover, які виконані на сучасному рівні, а чисті, елегантні поверхні бездоганно представлені з використанням найкращої шкіри та шпону. Зі збільшеним на більше ніж 118 мм простором для ніг, пасажири задніх сидінь отримають ще більше комфорту та зручності. Опція «представницький клас» з двома задніми сидіннями забезпечить пасажирів виключною розкішшю.

Легка продуктивність моделі досягається завдяки довершених бензинових двигунів V8 та дизелів TDV6 та TDV8, які поєднують виняткову швидкість роботи та значно зменшені викиди CO2.

Новий Range Rover було розроблено за використання найостанніших розробок автомобільних технологій – від розкішних систем інтер’єру, як ексклюзивна аудіо система Meridian та потужні верхня та нижня кришки багажника, до прогресивного шасі та технологій керування.

Спроектований та розроблений центром розвитку Land Rover у Великобританії, новий Range Rover буде виготовлятися на новому надсучасному заводі у Соліхал, Великобританія, за використання найновіших технологій по виготовленню алюмінієвих кузовів.

Новий Range Rover буде експортуватися до більше ніж 160 світових ринків.

За більш детальною інформацією звертайтесь за електронною адресою: landrover@winner.ua 

Примітка:

Повний список технічних характеристик буде доступний у вересні 2012 року.

Останні новини

Показати більше

image

НОВИЙ RANGE ROVER

Від 3 745 080 грн.

Кульмінація вишуканої потужності

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 210 385 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 1 757 400 грн.

Авангардний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 159 278 грн.

Час заявити про себе

image

DISCOVERY

Від 1 463 490 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 097 163 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик